Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon elfogadja, vagy megfutam...

Vajon elfogadja, vagy megfutamodik Orbán, a Vona Gábor által kezdeményezett találkáról?

Figyelt kérdés

Annyi mindenképpen ki fog derülni, hogy csak a saját feje után megy-e, vagy meghallgatja más véleményét is, még ha nem is fogadja el.


[link]


2011. ápr. 22. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem, hogy elfogadja. A választásokkor sem fogadta el.

Egyébként miért is kéne neki elfogadni? Nem szokás 1 évvel a választások után az ilyen vita.

Meg hát Orbán különben sem az a vitatkozós típus. :D

2011. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Remélem elfogadja.

2006 óta nem hallottam egy rendes vitát.

2011. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"A választásokkor sem fogadta el."

Akkor egymás ellen taktikáztak, és várható volt, hogy Orbán nem fogadja el, mert annak csúnya vége lett volna.

Itt viszont egy közös célért vitáznának, elvileg az országért, ez egészen más.

2011. ápr. 22. 17:46
 4/12 anonim ***** válasza:

"Itt viszont egy közös célért vitáznának, elvileg az országért, ez egészen más."


Tekintve, hogy a mindenkori politika nem feltétlenül az ország érdekeit nézi, ezért szerintem ez nem releváns érvelés.

A Fidesz-KNP-nek abszolút többsége van, nincsenek rákényszerítve semmire (sajnos).

Amúgy szerinted ebből az "érdemi vitából" megint mi sülne ki? Orbán úgyis csak azt hajtogatná, hogy "két hét alatt rend lesz, felsorolna pár szépnek tűnő statisztikát és ennyi lenne. Vona pedig csak a szokásosat mondaná el. Így is úgy is elbeszélnek egymás mellett.

2011. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Vona pedig csak a szokásosat mondaná el."

Mondjuk jah, újraismételné a választásokkor elhangzottakat. Viszont ebben az a szomorú, hogy van mit megismételnie, tehát még nem oldották meg az általa felhozott problémákat,

2011. ápr. 22. 17:56
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem fogja elfogadni. Egy Hitler rajongó párt vezetőjével én sem állnék le vitatkozni a helyében.
2011. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vita? Azt választások előtt szoktak, mi értelme lenne most vitázni?
2011. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Orbán nem áll kivitára,amióta Gyurcsány az asztal alá mosta anno.

Ebben az esetben pedig igaza van. Nem állhat össze vitatkozni egy olyan párt vezérével,aki gyűlöletet szít,rasszista és Hitler-imádó!

Akkor sem,ha Vona azzal zsarolja,hogy "Ember életek múlhatnak rajta."

Ha Orbán nem vitatkozik vele,akkor a "hadseregei" nem csak megfélemlítik,hanem sorra öldösik a cigányokat? Ezt a kijelentést NEM lehet másképpen értelmezni.

2011. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogja elfogadni... az van, amit ő mond, és kész - így gondolja. Sajnálom, szívesen meghallgattam volna.
2011. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Sok kis agymosott..(:



Igen emberek..Mi köze van a németeknek,a magyarországi cigányokhoz?

Németeket gyerekeit fenyegetik,és verik majd meg?-Ja védje meg magát a szerencsétlen,de ne üssön vissza mert rásszistááá nevelést kapott rögtön az ilyen emberek szerint..

2011. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!