Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki jobbik szavazó? (mindenki...

Ki jobbik szavazó? (mindenki a saját nevében)

Figyelt kérdés
aki nem az az ne válaszoljon
2011. ápr. 26. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
ez miért fontos kérdés? listázgatunk mint a Fidesz?
2011. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
És aki nem az, az miért ne válaszoljon? Úgy egy árnyalatnyival valósághűbb lenne a végeredmény, mint így, hogycsak a jobbikosok válaszát kéred. Mit vársz a kérdéstől, miért leszel tőle okosabb ebben a formában? Vagy fogadtál a haverokkal, hogy egy nap alatt összejön itt 50 olyan, aki támogatónak mondja magát?
2011. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Én az vagyok.

Az első kettő meg csak rosszmájú, ne aggódj... :)

2011. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Mégis mit akarsz megtudni ezzel a kérdéssel? Semmi értelme, hogy aki jobbikos az beír, a többi meg nem, max. te kapsz képet, hogy azok közül, akik vállalják a nevüket ki jobbikos, vagy, hogy hányan írnak be, de ez elég beteg dolog.
2011. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Második vagyok. Miért lennék rosszmájú? Egyszerűen komolyan nem értem, hogy így, ebben a formában mi az, amit le tud szűrni a válaszokból, ha így kérte. Biztos van oka. Nem véelményeket kért, annak még van értelme, hanem azt, hogy aki jobbikos, az rja ide, aki nem, az ne. Ennek ugyanúgy nem látnám értelmét, akár fideszes, akár mszp-s, akár bármilyen más párthívő kérdezné.
2011. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Aki a jobbikra szavaz.És ki szavaz a jobbikra, aki nem akar a rosszabbikra.És ki nem akar rosszabbik lenni, aki nem akar jobbikos lenni.
2011. ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kérdés jobb lehetne, ha az is része lenne, hogy miért az. Vagy egyebek.
2011. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
okés
2011. ápr. 26. 15:55
 9/12 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te nekem az a véleményem a zászlólengetésről, hogy én inkább a munkahelyen teszem és talán értéket is teremtet nem csak a számat tépem.
2011. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!