Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányokkal semmi probléma...

A cigányokkal semmi probléma nem volt, azóta kezdtek el kicsit, nagyon kicsit, mozgolódni amióta van Jobbik meg a gárda szemét módon bántja szegénykéket. Mindenki szerint így van ugye?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 12:09
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a kérdést a poén kategóriába szántad ugye?
2009. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
89%
Így van eddig szorgalmasan dolgozott mindegyik és tisztességesen éltek :D Ezt mindenki tudja!
2009. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
81%
Persze, miért te örülnél neki ha élnéd békésen az életed,dolgozgatnál,nevelnéd a gyerekeid, aztán egyszer csak jönne a jobbik és neked állna, holott te semmit nem csináltál:D
2009. nov. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
ironikus akartam lenni.
2009. nov. 17. 12:20
 5/42 anonim ***** válasza:
52%
Én is így látom,a jobbik hibája az egész és a gárda is annak ellenére van,hogy a közbiztonság remek!Biztosítják a rend derék őrei,és a vezetőik direkt a Magyar emberek védelmében utasítják a beosztottjaikat!Ha ez a gárda és a jobbik nem lenne akkor kánaán lenne......................a cigányoknak jó megfogalmazás országunkra,hogy abszurdisztán!itt csak a becsületes adófizetőnek van félnivalója a bűnözők meg elvannak mint hal a vízben SZÉGYEN!!!!
2009. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
64%

A cigányokkal azóta van probléma, amióta egy elb*szott integrációt hajtottak végre rajtuk, amit nem vittek végig.

Évszázadokig ők voltak a kosárfonók, bakók, teknővájók, lakatosok, muzsikusok, stb. Élték az életüket a cigánysoron és senkit nem zavartak. Őket se zavarta senki és nem voltak konfliktusok. Igazából mi szúrtunk ki velük, csak ezt senkinek nincs képe bevallani (vagy nem is tud róla). Felszámolták a cigánysorokat, lakás nélkül maradtak, beáramlottak a városba, ahol nem igazán tudják azokat a munkákat végezni, amikhez értenek. Jó, hogy ide jutottak...

És ezt irónia nélkül, viszont a szakirodalom ismeretében írtam...

2009. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
nagyon sok magyar ember is szar helyzetben van, nem mindenkinek van jó élete, mégse lettek bűnözők. A kosárfonás meg egy halom régi mesterség kihalt mára, mivel nincs rá igény. Az okos ember ilyenkor tanult valami újat és nem lopni kezdett. Az okos ember fejlődik. ők miért nem voltak képesek rá? És ha mi csúnya magyarok szúrtuk el, akkor miért van az az egész világon (Európában inkább), hogy mindenki utálja a cigányokat? Minden országban elszúrták és csak a cigányokkal szemben? Európa szintű összeesküvés? Miért van az, hogy amikor egy finn sráccal dumáltam régen és mondtam neki, hogy nem szeretem a cigányokat, akkor az volt rá a lazán a válasza, hogy "ki szereti őket?" Erre válaszolj, ha ennyire okos vagy!
2009. nov. 17. 12:36
 8/42 anonim ***** válasza:
15%

"Az okos ember ilyenkor tanult valami újat és nem lopni kezdett. Az okos ember fejlődik. ők miért nem voltak képesek rá?"


van az országban kb. 6,5 millió munkaképes korú ember. ebből kb. 3,5 millió dolgozik bejelentetten. azt ne mond nekem, hogy az a 3 millió mind buta cigány...


a cigányok vannak kb. 900 ezren. a maradék több, mint 2 millió "okos magyar" vajon miért nem tanult mást, miért nem fejlődött?


húzd ki a fejed a seggedből és kezdjél el gondolkodni!

2009. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
91%

Hát igen!


Csak nagy alázattal merek én is erről a témáról írni, és minden szavam csak a tisztelet érzelmes áhítatával átitatott, és könnyektől küszködve, elérzékenyülten tudom jellemezni őket.

Akiktől a japánok tanulták a szorgalmat és a munkafegyelmet, és ugyan ez a keleti tisztelet sugárzódik belőlük, amikor üdvözlésként még az idegenek előtt is enyhén meghajolva, köszöntenek mindenkit.

Az északi népekre jellemző iskolázottságuk, és az ebből fakadó, tudomány iránti érdeklődésük, a szorgalmasan és kitartóan, megszerzett alapos tudásvágyuk, jellemzi már a legkisebb-legnagyobbjaikat is.

A környezetüknek a pedáns színvonala, az ökológiai tudatosságuk, már, már teljesen új dimenziókat mutatnak, és magát a XXI. század egy futurisztikus jövőképét varázsolják minden őket csodáló elé.

A liberalizmus magasabb színtű átértelmezésével lehet csak jellemezni, a másokhoz, egy idegen kultúrához való harmonikus és minden szinten a megoldásokat kereső hiperglobális szemléletüket.

A költői nyelvhasználat, ami évezredek óta csiszolják a cizelláltan szabatos megfogalmazásaikat, már kora gyermekkorukban teljesen jellemzővé válik, és támogatandóan rendhagyóvá.

Ahogy írok és magasztalom őket, a meghatódottságtól egy vékonydongájú könnycsepp feszíti a szemhéjaimat, és be kell fejeznem, mert eláztattam az enter-t.

2009. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

"ma 12:54"

félrebeszélsz, jellemző.

2009. nov. 17. 13:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!