Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem magyar emberként...

Szerintem magyar emberként mindenki számára teljesen egyértelműnek kellene lennie, hogy egyedül a Jobbik az aki az ő érdekeit képviseli. Mért van hogy egyesek képesek mégis a saját érdekeik ellen szavazni?

Figyelt kérdés
Ráadásul épp olyan pártokra melyek viszont mindent megtesznek ellenük.
2011. máj. 15. 22:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem magyar emberként mindenki számára teljesen egyértelműnek kellene lennie, hogy a Jobbik egy mocskos, arrogáns, undorító banda, megvalósíthatatlan tervekkel. A szavazótáborát pedig az "ostoba csürhe" kifejezésen kívül nem tudom mással illetni.
2011. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Sz1u ***** válasza:
50%
Jól mondtad: szerinted!
2011. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Sz1u ***** válasza:
66%

22:21


Upsz! Bocs nem Neked, hanem a kérdezőnek szántam!

2011. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

Már megbocsáss,de miből gondolod,hogy csak és kizárólag a Jobbik foglalkozik az emberekkel.

Ellenzékből minden szép és jó ezt már tapasztaltuk a Fidesztől és az MSZP felől is.


"Ráadásul épp olyan pártokra melyek viszont mindent megtesznek ellenük."


Nem mindenki nagy pártokra szavaz.

A kis pártok meg becsületesebbek mint a parlamentben lévők.

2011. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tudod, nekem már elegem van az én érdekeimet egyedül képviselő pártokból. Nekem már volt ilyen, az MSZMP, de valahogy az se jött be. Próbáld egy kicsit árnyaltabban nézni a dolgokat! Én azt se mondom, hogy ne a Jobbik, mert nem biztos, hogy rosszabb lenne a maiaknál, de hogy csakis és kizárólag ők, hát ez minimum naivitás a részedről. Meg a fiatalság...
2011. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
igen kérdező csak szerinted...
2011. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Magyar emberként egyértelmű,hogy a Jobbikra nem szabad szavazni. Akkor sem,ha nincs más párt,akire lehetne szavazni
2011. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tehát ti mind a Jobbikra fogtok szavazni?
2011. máj. 15. 22:34
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Én most azt mondom, senkire a maiak közül. Ha nem lesz egy normális új párt, akkor nem szavazok.
2011. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg emberként már rég egyértelműnek kéne lennie, hogy a politkusok közül EGYIK SEM az ő érdekeit képviseli és a demokrácia nem érte van, hanem fordítva.
2011. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!