Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Demjén Ferenc "Rózsi" és Hofi...

Demjén Ferenc "Rózsi" és Hofi Géza politikailag hol állnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi már csak forog... a sírjában.
2011. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hofi Géza már meghalt!!!
2011. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hofi már meghalt,Demjén meg egy nagy fideszes
2011. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Demjén Rózsi Fidesz-fan. Hofi baloldali volt, de nem kommunista, ahhoz túlságosan liberális volt.
2011. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Drága Hofi bár élne,és politizálna tovább.Azon legalább lehetett röhögni.Képzeljétek el most mit müvelne,emberek nem élnének túl egy-egy előadástát.
2011. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Azt is mondják, hogy Hofi a politikába "halt bele" (persze képletesen). Amúgy Hofi szerintem inkább baloldali, de nem kommunista.

Demjén egyértelműen a Fidesz bérzenésze lett, régebben is ellenzéki volt. Mondjuk ettől még meg lehet hallgatni a zenéjét, aki szereti.

Én egy humoristánál vagy zenésznél vagy bárkinél csak akkor szoktam nézni, hogy milyen a politikai beállítódása, ha már túlzásba viszi a politizálást. Egyébként baromira nem érdekel.

2011. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hofi Kádár udvari humoristája volt, Demjén meg többek között kampánydalt írt a Fidesznek.
2011. ápr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Hofi mindig fején találta szöget, Kádárt sem kímélte. Kár, hogy meghalt.

Nekem az tetszett a legjobban, mikor a rendszerváltáskor feltette a kérdést:

"Elvtársak, urak! Nekem nem lesz bajom abból, hogy 1956-ban itthon maradtam?"


Egy zártkörű előadásán meg előre vetítette a szavazási rendszer lehetséges változását: Magyar magyar létemre szavazhatok ezután?


Rózsi állítólag meg a fiukat szereti és a mostani hatalomban is van egypár ilyen. Erről ennyit.

2011. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!