Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindenkinek kipostázzák...

Mindenkinek kipostázzák (millió példányban) a 38 oldalas "alkotmányt". Sok pénzünk van ugye?

Figyelt kérdés
Vagy valami csókosnak nyomdája van?
2011. ápr. 27. 10:56
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*8 millió
2011. ápr. 27. 10:56
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

Erről még nem hallottam: Futja az 1.3 milliárd propagandára elkülönített keretből.

Remélem,hogy a munkahelyeken nem kell vizsgázni belőle.

2011. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%
Ráférne mindenkire, hogy a kezébe fogja és elolvassa, mert sokan olvasatlanul hülyeségeket beszélnek.
2011. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem postáznák ki akkor meg azért rinyálnátok.
2011. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Honnan vetted, hogy kiküldik?

Keresem a híroldalakon, de én nem találtam.

2011. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 27. 11:10
 7/24 anonim ***** válasza:
14%

"Sok pénzünk van ugye?"


Reggel máshová már írtam: te eszel, dolgozol és alszol, semmi mást?


"Remélem,hogy a munkahelyeken nem kell vizsgázni belőle."


Ez a munkahely döntése. Ha előírja, akkor előírja. Ha hindu hitből kötelez vizsgára, akkor abból kell vizsgáznod.


"Ráférne mindenkire, hogy a kezébe fogja és elolvassa, mert sokan olvasatlanul hülyeségeket beszélnek."


Pontosan. Tegnapis a második(!) oldalon álló kijelentést hiányolta valaki (Magyarország államformája nem köztársaság, ezért nincs köztársasági elnök sem).

2011. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Nannika74 válasza:
59%
Az új"tákolmány" már a neten is olvasható!!Jó sok baromság van benne.Aki elolvasta és még érti is,annak akut hányingert okoz.aki pedig alapból Fidesz szimpatizáns,annak meg elég amit Viktorovék mondanak róla!!
2011. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%
Én nem kérem, nekem meg van pdf-ben. Költsék azt a pénzt inkább honvéd lakásokra.
2011. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%

Hát mondhatom szép. Még sokan azon is picsognak hogy kiküldik nekik az alkotmányt - Mondván erre van pénz?


Az alkotmányt igen is hozzáférhetővé kell tenni az embereknek, ezt pont olyan mint amikor érettségiztem mi is állami pénzen az érettségi mellé megkaptuk az alkotmányt. Most kaptunk egy újat, és igen is minden magyar embernek el kellene olvasnia, és nem hiszem hogy az országnak csak a 10 %- elmenne egy boltba hogy megvegye.

2011. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!