Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen erő gátolja meg a...

Milyen erő gátolja meg a mindenkori kormányt abban, hogy rendet tegyen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 20:59
1 2 3
 1/22 zoli79 ***** válasza:
83%
A "sötét oldal"
2011. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Jó kérdés, szeretném tudni, de már nem tudom, hogy mi az amit elhihetek, túl nagy a zűrzavar :S
2011. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nemzetközi nyomás. Hiába kerül valaki kormányra mindig beleszólnak kintről a dolgába.
2011. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

"Hiába kerül valaki kormányra mindig beleszólnak kintről a dolgába."

Na ne má!!! :-D Még eldobom az agyam.

Ugyan mondd már meg, ki tiltaná meg a magyar hatóságoknak, hogy elfogják, aki bűnt követ el?


Egy dolog gátolja őket, az az IMPOTENCIA. (gy.k. tehetetlenség)


Tudom én hogy sokkal egyszerűbb volt nagy hangon kijelenteni, hogy "két hét alatt rendet teszünk", mint megvalósítani. Nem is reklamálnék emiatt, ha nem azt látnám, hogy MINDEN ígéretük ugyanerre a sorsra jut.


Új munkahelyeket ígértek - ehelyett egyre kevesebb van.

Lassú felemelkedést ígértek - ehelyett elszegényedés van.

Stabilitást ígértek - ehelyett indoklás nélküli elbocsátások vannak.

Közbiztonságot ígértek - ehelyett nézd meg mi folyik az utcákon.


És most őszintén: Hiába rúgták ki az előző tolvaj bandát, ha ugyanott folytatják, ahol azok abbahagyták...


Pedro

2011. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 doboszoli ***** válasza:
84%

Pedro-jókomám!

Helyettem is írtál, én már kezdek belefáradni.

Kitartást!!

2011. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

"Milyen erő gátolja meg a mindenkori kormányt abban, hogy rendet tegyen?"


A háttérben lévő támogatóik érdeke: oszd meg, és uralkodj.

Amíg a bűnözéssel, vagy az etnikai problémákkal foglalkozol (ki-ki igénye szerint), addig se törődsz azzal, aki a leginkább turkál a zsebedben.

Minél több konfliktust okozó egyéb törésvonal szabdalja a társadalmat, annál kevésbé foglalkozol azzal, ami leginkább számít: a gazdaságival.

2011. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Usrael?
2011. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Milyen erő gátolja meg a mindenkori kormányt abban, hogy rendet tegyen?"


Attól függ, mit értesz azon, hogy "rendet tesz".


Nincs olyan ország, ahol nincs bűnözés és tökéletes a közbiztonság. Olyan helyek, mint Gyöngyöspata, százával vannak Franciaországban és Németországban vagy az USA-ban is. Párizs 18. kerületében, Neuköllnben vagy Malmöben sem biztonságosabb járkálni, mint Ózd külső részein. Azt az illúziót tehát el lehet felejteni, hogy Magyarországon ma valami rendkívüli dolog történik. Detroit vagy Nyugat-Bronx sokkal súlyosabb környék, mint Edelény, Tiszavasvári és a többi efféle.


Az meg, hogy ne legyenek ilyen környékek, azt igényelné, hogy a problémás településeken minden utcán nyüzsögjenek a rendőrök. Kiképezhetünk 100 ezer rendőrt vagy akár egymillió rendőrt, csak ezeket adóbevételből kell fizetni. Akkor majd elkezdődik a visítókórus azon, hogy magasak az adók.

2011. ápr. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

21:26/Pedro/

OK az ismereted az uts.mondatodat korrigálom,tényekkel.

A tolvajbandát NEM számoltatják el(v.elhúzzák az ügyeket...)

Esztergom az etalon, 25-milliárd!!! elszállt!

A lebukott polgm.-t mentelmi jog mögé bújtatják ,pártkasszába landolt a pénz (választások,egyéni gyarapodás,volt helye a suskának...).

Rend nem lesz, amíg gonosz emberek lesznek.Pártokról már régen nem lehet beszélni!!!

2011. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Az alkalmatlanság. A mindenkori mamelukoknak minden fontosabb mint a magyarság védelme. Bármely kisebbség, külföldi érdek védelme fontosabb számukra, mert hozzászoktak, hogy a magyarság birka módon tűr minden megalázást, fát lehet hasogatni a hátán. A rendőrökben fel sem merül, hogy nekik kellene masírozni ahhoz, hogy ne a spontán véderő masírozzon. Csak a sebességméréshez, szondáztatáshoz értenek.
2011. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!