Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben bíznaka fidesz fanok, a...

Miben bíznaka fidesz fanok, a sok az átlag ember életét megkeserítő lépések bevezetése után?

Figyelt kérdés

Egy kulcs! Sajnos nem az átlag magyarnak kedvez.

12ó + szombatimunka? = A munkaerő leértékelése.


Valahogy az az érzésem Kínával akarnak egy bérszintre helyezni, csak hogy itt nem 50Ft egy kg kenyér!


2011. ápr. 30. 05:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Hogy ők lesznek a kivételek.
2011. ápr. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
A fidesz-fanok jó részének kedvez.
2011. ápr. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Én ésmég nagyon sokan eddig is pont így dolgoztunk ezelőtt 5-8 évvelis!Legfőbb érték az ember azcsak duma,és te ezt benyaltad amint látom!
2011. ápr. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

lál pál. Hol volt 8-10 évvel ezelőtt egykulcsos adó? Hol kellett többet dolgozni ugyanannyi bérért? Talán nem Magyarországon éltél eddig?

A Fidesz fanok most dícsérik a kormányt,de nem kell sok idő,hogy ők is lejjebb csússzanak a létrán! Legalábbis azok,akiknek nincs több száz milliójuk!

2011. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan már...

Olyanok is vannak még, akik Elqrót és az MSZP-t istenítik azután az ámokfutás után, amit azok is lerendeztek.

Akkor fideszes birkák miért ne lennének?


És sajnos tényleg vannak olyan barmok, akiknek ha a karjukat fűrészelné éppen kedvenc pártjuk, még akkor is elhinnék, hogy abból még nekik valami eszméletlenül hasznos és csudajó dolog fog kijönni és odatartanák a másikat is, hogy vágják már le azt is.

2011. ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok narancs párti SŐT ! Azt hiszem hogy taktikáznak és egyszerre próbálnak megfelelni és maguk köré bástyát építeni.Ez elmegy egy darabig, de elfeledkeztek arról, hogy személyüket és családjukat is majd a terror elhárító osztag sem fogja megvédeni ha a "csőcselék" megindul.ÉS ahogy Európába viselkednek ne nagyon számítsanak menedékre.
2011. ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Előző vagyok. A gondolatvetés heveny pillanatában elfeledkeztem arról, hogy függetlenül attól vannak nagyon szimpatikus törekvéseik és erre mondtam, hogy taktikáznak !
2011. ápr. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

A Fidesz-fanok nagyon be fogják nyalni, amikor elárverezik a házukat, vagy valamelyik hozzátartozójukat kirabolják kedvenc kisebbségünk tagjai, esetleg meg is késelik őket.

Azután már ők sem lesznek olyan nagy Fidesz-fanok.

2011. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

"Egy kulcs! Sajnos nem az átlag magyarnak kedvez.

12ó + szombatimunka? = A munkaerő leértékelése. "


Kevered az átlagmagyart a szegénnyel. Azt nyilván nem sikerült elolvasni és értelmezni, hogy a 12 óra és a szombati munka feltétele mihez van kötve.


"Valahogy az az érzésem Kínával akarnak egy bérszintre helyezni, csak hogy itt nem 50Ft egy kg kenyér!"

A legtöbb magyarral (mondjuk úgy, hogy átlagmagyarral?) még akkor sem lennénk versenyképesek Kínával szemben.

2011. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Talán nem Magyarországon éltél eddig? Válaszra sem méltó a hülyeséged!!!
2011. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!