Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az amit az átlag ember...

Mi az amit az átlag ember érdekében kreált eddig a fidesz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 07:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

például:

családi adózás

hiteltörlesztés 180 forinton

végtörlesztés

valamint az IMF kirugása (ők ugyanis nagyon kemény megszorításokat kértek volna a pénzükért)

2011. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Átlag ember, ez mond neked valamit?


"például:

családi adózás


Jahh! Szóval a magyar átlag az hogy két szülő dolgozik akiknek két gyereke van , és ketten hazavisznek 500e ret?

Ugyanis kb 450-500e től van haszna a családi adózásnak!


""hiteltörlesztés 180 forinton

végtörlesztés


Jahh! A magyarok 80% ának nincsenek megtakarításai, az az nincs sok milliója hogy visszafizessen.

A 180Ft s árfolyamú visszafizetés csak a magas keresetüeknek kedvez, a vagyonosoknak!


""valamint az IMF kirugása (ők ugyanis nagyon kemény megszorításokat kértek volna a pénzükért)


Miért, amit a fidesz kitalál megszorítások azok gyengék?

0/1% a várható növekedése a gazdaságnak az az erőntúli már ma is amit elvárnak és kontraproduktív.

Jövőre nem lesz nyugdíj kassza, sem az IMF által itthagyott tartalék, a megszorítások hatása nagyon kétséges az az valszín nem fognak befolyni azok az összegek amiket elterveztek"kontraproduktív" a reálgazdaságunk enyhénszólva alulteljesít stb stb.


De akkr mi is a jó az átlag magyarnak a fidesz gazdaságpolitikájából?

2011. okt. 9. 09:13
 3/28 anonim ***** válasza:
Eltöröltette a vizitdíjat. :)
2011. okt. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%

az átlag magyarnak 200 ezer a bére (Budapesten 250 ezer) tehát igenis sokat jelent a családi adózás.

eddig a hitelek 15%-ra jelentettek be végtörlesztést és 20%-a 180-as rögzített törlesztést. A végtörlesztésnél a mostani igényfelmérések alapján 50-60% fog végtörleszteni, ennek harmada megtakarításból (tehát nem hitelből)

Nem tudom emlékszel-e az IMF igénylistájára, szerintem nem. Hasonlítsd össze a mostani megszorításokkal, nomában sincs. De megnézheted, hogy mit sikerült az IMF-nek elérnie görögországban, a spanyoloknál (ahol most a megszorításokmiatt 50% a munkanélküliség) .

2011. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Ha tudok végtörleszteni megtakarításból, akkor mia francért vettem fel hitelt?

Nekem jót még nem tett a fidesz!

2011. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

nagyon sokan (én is) azért vettem fel a hitelt, mert a lekötött pénzemből tudom fizetni a törlesztést. Viszont így ha letelt a törlesztés megmarad a tőkém. Lesz ház is tőke is.

Ha abból vettem volna házat, akkor nem lenne tőke ami kamatozzon. Ilyen egyszerű

2011. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
*a lekötött pénzem kamataiból tudom fizetni a törlesztést
2011. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

""

Jahh vagy úgy!

Neked annyi a lekötött pénzed amiből tudod fizetni a lakáshiteledet? Akkor érthető hogy neked miért jó a fidesz. Ugyanis te nem az átlag magyarok táborába tartozól, hanem egy újgazdag magyar vagy, akiket az átlag rovására támogat!


Te max 8% ot kapsz a pénzedért.

Egy átlagos lakáshitel 18%.

Egy átlagos lakás, ház, országosan 30milla.


Az az neked csak banki befektetésben minimum 66millának kell lenni hogy az általad vázoltak életszerűek lehessenek. De akkor még hol van a bútor az autó és sok egyébb. Az az neked kb egy 100millás vagyonodnak "ingó-ingatlan,befektetés" kell lennie hogy ez realitás legyen.


DE AKKOR TE MESSZE NEM AZ ÁTLAG VAGY, és dőreség lenne magadból kiindúni. Ugyanis nem az volt a kérdés hogy mit tett az újgazdagokért vagy tehetősekért!

2011. okt. 9. 10:28
 9/28 anonim ***** válasza:

Nem vagyok gazdag. Tanultam sokat, dolgoztam sokat.

és ha a hitelesek 20%-a (csak a múlt héten közzétett adatok alapján) tud megtakarításból törleszteni,akkor nem is vagyok egyedül.

2011. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Én is tanultam és dolgoztam sokat, még sincs 60-100millám!

De nem ez a lényeg, hanem a 20%. Az az megint a felső 20% ot nyomja a fidesz. Ha azt írnák a kimutatások hogy akár csak a hitelesek 51% járt jól,már is neked lenne igazad.

2011. okt. 9. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!