Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy a FIDESZ be akarja...

Igaz, hogy a FIDESZ be akarja vezetni a napi 10 órás és heti 6 napos munkahetet?

Figyelt kérdés
Az nagyon durva lenne!!! Még 5 nap is rengeteg a melóból!
2011. máj. 1. 13:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Linket tudnál adni?
2011. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
25%
Igaz.
2011. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2011. máj. 1. 13:43
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap még eszt a kérdést valaki 5,5 nappal tette fel.


Én csak 4,5-et dolgozok. Annyit dolgozz amiből megélsz rendesen, egy perccel se többet.

2011. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos igaz. Tényleg durva lenne. Főleg azoknak akik nem panelban laknak, hanem kertes házban, ahol amúgy is rengeteg a munka. De mindenkinek. Ráadásul a kivehető szabadság idejét is csökkenteni akarja. Nehogy már a családok egy kis időt is együtt tölthessenek, vagy pihenhessenek! Dolgozzanak a munkahelyen, aztán dolgozzanak otthon. De legalább a reálbéreken meglátszana, vagy csökkenne a munkanélküliség. De sajnos nem így lesz. Azokat az embereket, akiket eddig is alkalmaztak, még többet tudják majd dolgoztatni a cégek, úgyhogy még kevesebb újat fognak felvenni.

De ne legyen igazam!

Nagyon nem értek egyet ezzel az intézkedésükkel, pedig én egyáltalán nem vagyok és nem is voltam Fidesz ellenes.

2011. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

Na! Ilyenek miatt jöttem el Magyarországról! Jelenleg külföldön élek és dolgozom, heti 37,5 óra a munkaidőm. Egy hét alatt annyi a fizetésem, mint otthon egy egész hónapban.

Magyarország egyre süllyed!

2011. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
9%
végre megszüntetik ezt a sok hormonzavaros hosszúhétvégesdit!
2011. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Többféle infóból hallottam, valahol azt mondja a média, hogy 6 nap, valahol 5 és fél nap.
2011. máj. 1. 13:48
 9/24 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos igaz. Volt értelme megszavazni őket, gratulálok Fityeszesek.
2011. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
73%
Az a nem mindegy, hogy ki milyen munkát végez.Kedves politikusaink simán elüldögélnek 6 napot is, de mi van a fizikai melóssal? Aki mondjuk, már 54 éves és minden tagja fáj és eddig is dolgozott nem tíz hanem akár 12 órát is.
2011. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!