Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem ért mindenki együtt...

Miért nem ért mindenki együtt a Jobbikkal?

Figyelt kérdés
Tudom a média a bűnös, de kíváncsi vagyok mit mondtok. Indokot is kérnék!
2011. máj. 2. 18:32
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
A zsidózás nem? Akkor olvagasd ezeket :) [link]
2011. máj. 2. 19:06
 12/27 anonim ***** válasza:
72%

Azonkívül a legtöbb rendezvényen csak a hőzöngés megy, de konkrét szervezettség nincs. Csak a jajgatás megy. Amikor meg végre csinálnak valami hasznosat (Szebb Jövőért Polgárőr Egyesület) akkor a kormány betiltja őket. Kérdem én mi értelme van ezek után betartani az ún. "játékszabályokat"?

Nekem szimpatikusak voltak egészen addig, míg a parlamentbe be nem kerültek. Van ez a fajta Dennis a komisz atitüd és kész.

2011. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
A cikket valahogy nem akarom elhinni.
2011. máj. 2. 19:09
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a kurucról linkeltél: miért nem vállalják fel, hogy a kuruc valójában hozzájuk tartozik? Nézd csak meg a barikád.hu-t ugyanaz a szerkesztő gárda a stílus, a weboldal kinézete, dizájnja (most nem a színekre gondolok) stb.
2011. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

"A cikket valahogy nem akarom elhinni."

Kár. Indokolnád, hogy miért?

2011. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Egyrészt, ők indokolták, hogy semmi közük nincs ezeknek a szervezeteknek a félkatonaisághoz.. Több ponton is megbukik ez a cikk..
2011. máj. 2. 19:16
 17/27 anonim ***** válasza:

"Egyrészt, ők indokolták, hogy semmi közük nincs ezeknek a szervezeteknek a félkatonaisághoz"


Akkor úgy látszik nem érted.

NEM BAJ, ha félkatonai szervezetek. csak vállalják fel, nem kell ez a himihumi, hogy mi valójában demokraták vagyunk. Nézd meg ,hogy mi lett abból, mikor demokraták voltunk (és szabadok)

2011. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
55%
Mert (szerencsére) a legtöbb embernek van annyi esze hogy ne istenítse ezt féleszű bandát
2011. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ha Mo. Kijönne a válságból és az emberek komolyan gazdagodhatnának végre, ez a nagy pártoskodás is jelentéktelenné válna és végre élvezhetnénk az életet egymás szidalmazása helyett.
2011. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
51%
az egypárt rendszer lenne ...
2011. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!