Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor ítélik el jogerősen a...

Mikor ítélik el jogerősen a gyöngyöspatai cigányokat?

Figyelt kérdés

Ahogy azt már mindenki tudja, a gyöngyöspatai cigányok belekötöttek majd verekedést kezdeményeztek (kamerák képei alapján) civilek kisebb csoportjába. Civilek, hisz senki sem veheti át a rendőrség helyét, mint Fidesz mondta, szóval ártatlan civilek.


Szóval mikor is fogják elítélni a gyöngyöspatai cigányokat, mert ártatlanokat vertek?


2011. máj. 3. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
:):) hááát azt várhatod. nem olyan világ van most hogy ez bekövetkezzen.
2011. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
a felvétel alapján nem a cigányok kötekedtek
2011. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"a felvétel alapján nem a cigányok kötekedtek"


attól még agyba főbe verték őket, és ez garázdaság.

vagy ha provokálnak akkor nyugodtan a balesetibe küldhetem a másikat? :)

2011. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
nem azt mondtam. De itt mindkét fél hibás.
2011. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
20%
Ha neked beszól, vagy valaki beléd köt, neked nem az a reakciód, hogy vissza vágsz? De.. Nahát itt is ez volt. Más kérdés, hogy mi lett a vége:D
2011. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ÉN úgy tudkm, hogy néhány cigányt garázdaság miatt vettek őrízetbe.
2011. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Őszintén? Soha. Ők most nagyon jó reklámfogások voltak az önkéntes rendfenntartók ellen.

Egyébként valóban felháborító ez az egész. Minden, ami itt folyik. Elegem van, hogy nekem kell bocsánatot kérnem, amiért ők olyanok, amilyenek.

De nem is folytatom, mert csak elcs*szem a napomat.

2011. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Miközbe Kb 40 cigány vert agyon vascsövekkel, kardokkal 4 magyart. Az ütések fejre mentek... Ez nem gyilkossági kísérlet?
2011. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 tetro ***** válasza:
69%
nem gyilkossági kísérlet, csak ha az ölési szándék igazolható. itt mivel sima utcai bunyó volt, ezért garázdaság. mondjuk nem tudom, ha bemennék a Magyarok házába, és a terem közepére szarnék, és üvöltözném közben, hogy zsidó-cigány hatalom, aztán megindulnék a nagymagyarok felé, akkor nem engem hibáztatnátok-e...
2011. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

Letartóztatták őket. A bizonyítási eljárás után vádat emelnek és után elítélik őket. Nem ez az első eset,amikor cigányokat elítélnek.

Azzal pedig egyetérek,hogy ezeket a katonásdit játszókat is elítélik.

2011. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!