Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kérdeznél Orbán Viktortól?

Mit kérdeznél Orbán Viktortól?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 12:48
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
25%
14:16-os Nalad az igazsag!!!!!!
2009. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
14.16-os nincs
2009. márc. 9. 15:22
 13/34 anonim ***** válasza:
63%

Megkérdezném tőle -bár nem tartom rossz politikusnak, hogy mi lett az eredménye a megszámlálhatatlanul sok népszavazásnak, népi kezdeményezésnek, tüntetésnek stb. ami mellé a Fidesz odaált?

EZ????

2009. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
63%

Azt, hogy immáron "megérve" politikailag "kiforrva" tényleg tiszta szívvel minden erejével azon lesz, hogy ezt a gyönyörű Magyarországot fellendítse és jobb sorsa hozza?

Mert, ha igen Isten segítse ebben.

2009. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
50%

Az egyik kutya a másik eb! Egyik holló sem vájja ki a másik holló szemét! Itt csak egy teljesen új párt hozhat változást. Ezeket már mind ismerjük, s egyik sem vált be.

Nem szabad azért ragaszkodni egy párthoz sem, mert már "ezeket legalább ismerjük". Vannak még magyarországon olyan pártok, akik ha kormányközelbe kerülnének jobb lenne az ország sorsa. Erről kérdezném meg Orbánt is..és...

2009. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
52%
Mire várunk? Meddig engedjük, hogy Fleto és csapata ezt tegye az országgal. Miért nem mondja mit kell tenni, hogy ennek a mélyrepülésnek vége legyen?
2009. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
53%
Mikor avattatja magát szentté és vonul át a Vatikánba?
2009. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
44%
En csak azt kerdeznem meg töle, miert nem megy vissza oda, ahonnan jött?
2009. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy miért nem buktatott kormányt, amikor lehetősége lett volna rá? Pl. a koalíció felbomlásakor. A (buta) magyar nép nagy része az mszp-szdsz párosra szavazott, nem az mszp-re, nincs joguk kisebbségben kormányozni!
2009. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
63%
Én nem szoktam politizálni, szavazni sem járok, (bár hazudok, mert egyszer voltam), de az az egy biztos, hogy az Orbán nem csinál mást, csak fikázza a másikat. Nem vagyok egyik oldalán sem, tehát nem vagyok elfogult. Semilyen terve sincs, hogy hogyan kéne megoldani a gondokat Mo.-n. Mikor Gyurcsány levelet írt neki, hogy akkor üljenek le, és beszéljék meg, hogy akkor most hogyan tovább, el sem ment. Nem akar ő összefogni. ahgyjuk má' :-)
2009. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!