Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegyük fel, hogy most vasárnap...

Tegyük fel, hogy most vasárnap lenne a parlamenti választás. Melyik pártra és miért arra a pártra tennéd voksodat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
El se mennék. Pedig eddig nem értetem azokat az embereket akik nem mennek el szavazni, mondván nem akarnak dönteni a saját sorsukról. De számomra bebizonyosodott, hogy semmiről sem dönthetünk, akárki kerül hatalomra ugyanazt fogja csinálni. Vagy elegük lesz az embereknek ebből az egészből és a Jobbikot fogják támogatni, de azmeg kitudja mit eredményezne.
2011. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem megyek szavazni, nem vagyok birkademokrata.
2011. máj. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Ha muszáj lenne, kizárásos alapon az LMP-re. A Fidesz egész normális lenne a KDNP-s különítmény nélkül. Nálam legutóbb Rózsika verte ki a biztosítékot a Corvinus miatt. Az MSZP-re soha az életbe nem szavaznék, gondolom érthető okokból. A Jobbik pedig túl jobbszél nekem.

18/F

2011. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Az MSZP tönkre basz*tt mindent a 8 évük alatt.A Fidesz most kezdte meg ugyanazt.Az LMP programjával nem értek egyet.A Jobbik maradt és mivel tetszik a programjuk rájuk szavaznék.
2011. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Civil Mozgalom, csak úgy, ahogy a legutóbbi választásokon.
2011. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Jobbikra szavaznék, ahogy tavaly is. Sőt 99%, hogy 3 év múlva is rájuk fogok. Az indoklást hagyjuk... aki ismeri a pártot, úgyis tudja.
2011. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

Szívesen szavaznék de nem tudok kire a 4 parlamenti párt közül.

Olyan nincs hogy kisebbik rossz, mert mindegyik szarszörnyű egy párt.

2011. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

A Jobbikra. Tavaly még fideszes voltam, de amit most csinálnak. Hát az az MSZP politikájának majdnem nyílegyenes folytatása, nemzeti köntösbe öntve.

Nekem már elegem van a bűnözésből, és a visszaeső gazdaságból is.

Az ideológiát (keresztény nem keresztény) meg azért nem nézem, mert miközben ezen vitatkozunk tönkre megy az ország.

És egyébként liberálisoknak üzenem, maga Vona Gábor is megmondta, hogy tőle mindenki abban hisz, amiben akar.

A Jobbik senkit nem kötelez hitre, de munkára és tisztességes életre annál inkább. Ami csak annyit tesz, hogy ne segélyen élj és ne bűnözz.

2011. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Mit tudnék tenni? A Jobbikra szavaznék.

MSZP és FIDESZ karöltve cseszik el az ország maradék fos mezőgazdaságát, ill. iparát.

Az LMP komolytalan, gyenge, és nagyon SZDSZ szájízem van tőle.

A jobbik programja 90%-ban tetszik. Ez elég ahhoz, hogy rájuk szavazzak. Jó lenne kipróbálni, ők hogy kormányoznak. Nem szeretnék csalódni bennük, talán mások.

2011. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Jobbik, egy esélyt megérdemelnek. Figyeljétek Tiszavasvárit, ott lehet hogy gyakorlati eredmények is lesznek! Nagyon örülök, hogy van egy városuk!
2011. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!