Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egessz pontosan, mit jelent a...

Egessz pontosan, mit jelent a felelmet kelto ruhazat, megjelenes, stb. Egyaltalan mikor beszelunk felelem keltesrol?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész pontosan senki sem tudja szerintem, de ha megint meglátom az utcában azt a 8 tagú cigánybandát (aminek a tagjai még nincsenek 18 évesek, de nap mint nap lopkodnak a suli helyett) ugyanolyan színű farmerban vagy felsőben sétálgatni, egyből hívom a sündőrséget.
2011. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Olyan ruházatot visel valaki, ami másokban félelmet kelt. Pontosan ezt jelenti.
2011. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan erzesem, h lesznek meg itt eloallitva emberek meg Mickey Mouse-os felso miatt is.
2011. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Batman jelmez.
2011. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyből megyek és feljelentek minden rendőrt mert félelmet kelt bennem az egyenruhájuk. Ezt a szart nem lehet pontosan megmondani, szerintem értelme sincs...
2011. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
"Olyan ruházatot visel valaki, ami másokban félelmet kelt." <-- baxuss, Ha ez nem gumiszabály akkor mi? Ha a szomszéd/tanár/taxis/cigány/rendőr ruhája félelmet kelt már hívhatom a rendörséget (ügyészséget)?
2011. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Bennem félelmet kelt a politikusok szokott viselete. Akkor most letartóztatják őket?

Bennem félelmet kelt a sünök egyenruhája. Akkor most bíróság elé vezetik őket?

És félelmet kelt bennem a penny-s eladók egyenruhája.

Akkor most börtönbe velük?

Ez baromság.

2011. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkoztam, hogy ha a azok a masírozók nem

nem egyenruhában, hanem bohócruhában vonulgatnának a jövőben, akkor letartóztatnák őket félelemkeltés miatt ?

2011. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 47%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:19


Akkor ezekben az egyénekben a rendőri egyenruha nem kelt félelmet, sőt... mint a példa is mutatja.


De mi van, ha egy másik településen, ahol nem szoktak hozzá a rendőri egyenruha látványához (mert legfeljebb szökőévente fordul meg járőr a településen, amúgy kívül esik a rendfenntartók látókörén) és félelmet kelt bennük a látványa, akkor betiltják azt is?


Mert már csak ez következik.

Jáááájjjj, tezsvír, én bedeperesszóztam a rendőr egyeruháttúúú, há tícccsák be a rendűűűséget...



Azt soha, senki nem jegyzi meg, hogy az egyenruha KEVÉS, lényeges kitétel a "masírozás", tehát RENDFENNTARTÓ TEVÉKENYSÉGET FOLYTATNAK felhatalmazás nélkül.


Egy, azaz egyetlen egy hordát mutassatok nekem, ahol az egyenruha a susi melegítő, trombitaréz lánc, izomtrikó, és rendfenntartó tevékenységet folytatnak.... meg fogom enni a kalapom, mustár és ketchup nélkül.

2011. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!