Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg 2010 tavaszáig fogunk...

Tényleg 2010 tavaszáig fogunk vajúdni ezzel a hazardőr kormánnyal? Muszáj ölbe tett kézzel végignézni a saját halálunkat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 15:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Azt, hogy az én életemet gallyra tették az ámokfutó dilettánsok, már mindegy.

De a kisfiamét már NE TEGYÉK TÖNKRE!

Nem hiszek az elátkozott és szerencsétlen, meg pesszimista Magyarországban.

Egy élhető, szép és boldog hazát szeretnék, megőrjít a tudat, hogy tehetetlenül csak nézem minden este a híradókat, szorítom a nadrágszíjat és azon kívül, hogy gondolatban belevágok egy féltéglát a GY:F na meg a L:I. po......ba, azon kívül mást nemigen tehetek.

2009. márc. 9. 16:02
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Remélem nemsokáig, de már mi ez az 1 év az elmúlt hathoz képest? Fél lábon is kibírjuk!! Hajrá Magyarország!!
2009. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Amint már leírtam, Ti választottátok, és mi is szívunk miatta! Aki anno hitt nekik és lekváros buktát evett, meg Magyarország Magyarországot énekelt, most mit pánikol, ő választotta, neki kellett. Most, hogy bejött, amit a hazug ellenzék mondott mindenki sír-rí
2009. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanezt érzem én is. Gyakorlatilag a legszebb éveimet élem, mégis állandósult egy masszív gyomorgörcs, mert hihetetlen, ami itt folyik, és állandóan rettegek a jövő miatt. Egyetlen törekvésük valósult meg: kitenyésztették a saját agyatlan szavazóbázisukat, és attól tartok rengetegen vannak. Beszédes a pontozás az ilyen kérdéseknél ezen az oldalon. Észérvük nincs, ha néha megszólal egy-egy közülük, csak a Fideszt ócsároló közhelyekre futja. Nagyon félek, h' így kell leélnem az életem, de a gyerekem jövője még inkább foglalkoztat. Ha legkésőbb 2010-ben nem lesz változás, mi is le fogunk lépni. Jelenleg ezt az országot már nem tudom a magaménak érezni.
2009. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Ezt akarta a többség!Igen,igen győztünk nem ezt mondta a sok okos.Különben minden népnek olyan kormánya van amit érdemel ő választja.Megérdemeljük a sorsunkat.
2009. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Dettó. Akkor kellett volna a változás, amikor megtöltöttük a Kossuth teret a két forduló között, csak hát csalással győztek. Aztán meg az öszödi beszéd után kellett volna bemenni a parlamentbe és kihajítani őket az ablakon.
2009. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Nehogy azt hidd, hogy másik párt jobb lenne. Alja egy faj ez a politikus, mindig csak lopja a választók pénzét és b@szik érte bármit is dolgozni. Az egész országgyűlést a dunába kéne lőni sztem.
2009. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Légyszi NE! Ezt nem kellene!

Ne írjátok ezt a " megérdemeltük a sorsunkat " dumát.

Ki tudhatta?

Nem úgy vállalták el az ország vezetését, hogy a legjobb tudásuk szerint teszik a dolgukat?

Felesküdtek rá!!!!

Én úgy érzem nem rontottam el semmit.

KIKÉREM MAGAMNAK!

Bizalmat szavazott az ország többsége egy kormánynak. Ennyi történt. Ott a pöttyös labda, nem Mari néninél meg Pista bácsinál.

tudjuk már mit beszélünk!

2009. márc. 9. 21:24
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen, csak akkor a jobbak, az értelmiségiek és a nem teljesen korlátolt emberek belátták, hogy az ígéreteik nem tarthatóak be és, hogy változások kellenek
2009. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Orbán megjósolta hogy mi lesz, és igaza is lett!


És igen. Ha ez kellett a magyaroknak akkor megérdemlik!

2009. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!