Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogják Biszkut bíróság...

Toportyan5 kérdése:

Mikor fogják Biszkut bíróság elé vinni?

Figyelt kérdés
Független attól hogy Képíró bűnös e vagy sem, mégis mikkor fogják Biszkut bíróság elé vinni hisz ő emberek százait küldte a halálba. És Simon Wisenthal központ miért nem vitte bíróság elé az Izraelben élő partizánokat a volt kommunista tiszteket akik lengyelek,németek,magyarok és más kelet Európaiakat öltek meg. És a szerbek meg mit dumálnak akik aztán 40.000 magyart öltek meg. Nincs itt egy kis kettős mérce??
2011. máj. 5. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik oldalról sem etikus egy öregember bíróság elé állítani olyanért, amit évtizedekkel korábban tett (állítólag).
2011. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bretso ***** válasza:
Jogos.
2011. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ezen csak röhögtem... 98 éves embert bíróság elé cipelni... Valamit nagyon el akarnak előlünk titkolni a parlamentben... Azért tolták ezt a képünkbe, hogy ezen csámcsogjunk...
2011. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Biszkut bíróság elé vinni hisz ő emberek százait küldte a halálba."


Mi?

2011. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

A Talmud szerint negyedik (?) generációig kell bűnhődnie a gojnak, ha Ábrahám szent magjára kezet emelt. Olyan az, mintha magára Istenre emelt volna kezet.

Ez az öreg bácsi pedig még csak a "nulladik" generáció. Még az unokái unokái is "bűnösek" lesznek.

Pedig vajon hol lenne az öreg, hogyha monndjuk tényleg parancsba kapta, és nem teljesítette volna?

Gondolom ott lenne a folyó fenekén...

2011. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

aki 23:35kor írt itt a válasz a mi? re

Mint belügyminiszter 1957. május 9.–1961. szeptember 13. közvetlenül irányította a forradalom utáni megtorlást.

Ekkor írta alá a kivégző parancsokat.

2011. máj. 6. 10:30
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Engem az erdekel, hogy hogy lehet ilyesmit 65 ev tavlatabol bizonyitani. Tanuk nyilvan nincsenek mar, es azt se hiszem, hogy dokumentalva lett, amit allitolag tett.
2011. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
JA bocs ha nem egyertelmu, nyilvan nem Biszkura, hanem Kepirora ertettem, amit irtam.
2011. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!