Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most Raffael Sándor vagy...

Most Raffael Sándor vagy Sztojka Iván szúrta szíven Marian Cozmát? Mi lett a többi 25-30 bodzással akik velük volt azon az éjszakán? Meddig tűrjük, hogy a bodzázók mindenkibe belekössenek/megöljék a szórakozóhelyeken, akik nekik nem szimpatikusak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Remélem nem sokáig fogják ezt tűrni a magyarok és elzavarják a zsidó kizsákmányoló politikusokat és az agresszív cigányokat.
2011. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elv8ileg Raffael Sándor, én úgy tudom.

Amúgy miért nem írod ki, hogy cigány?

2011. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
szemét büdös gyilkos cigányok
2011. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bodzát szedtek

nem tudom, hogy meddig tűritek, én már most sem tűröm.

2011. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát én sem.én azóta félek tőlük és rühellem őket mióta a szegény Cozmát megölték.nyugodjon békében!egyébként raffael csoki sándor ölte meg de a nevét még szerintem nem ejtette ki a száján,a frizbiben adott interjúban is csak fiúnak nevezte őt.egyébként nézzétek meg a frizbi interjút,úgy hazudik meg beszél össze vissza mint a vízfolyás és azt mondja h mindenkivel megeshet h szíven szúr egy embert,meg hogy azért volt nála a 18 cm pengéjű kés h felvágja valami tv-nek a dobozát és benne maradt a nadrágja zsebében a kés véletlenül.és hajdú megmondta h ez elég gyenge indok és h vallja be h most késsel jár bulizni hát nem szégyen az!így mondta.és raffael úgy beszélt mintha el lenne érzékenyűlve.na persze max az anyját meg azt a 25-30 haverját sajnálná.egyébként felmerült az is h orosz gengsztereknek hitték őket
2011. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egyébként sztojkát és raffaelt is az angol nyelvű wikipédia(mert ott is megvan írva ez az esemény)maffiózóknak nevezik őket és biztos voltak ügyeik.mi persze magyarok nem mernénk azt mondani rájuk de az angolok legalább kimerik mondani amit mi nem.egyébként itt van angol nyelven a veszprémi késelés.ha tudsz angolul akkor hasznos,de ha nem annyira akkor használd a google vagy a sima webfordítót(ami nem annyira tökéletes,de én is azzal fordítottam :D)

[link]

2011. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Raffael szúrt de teljesen mindegy hiszen mind szalonnázni ment a bökővel a szórakozóhelyre.
2018. aug. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sztojkát sajnálom remélem ki kerül mihamaréb
2019. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!