Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fenyő Iván, vagy Csányi Sándor?

Fenyő Iván, vagy Csányi Sándor?

Figyelt kérdés

Eddigi életem során már elég sok színházkedvelő emberrel beszéltem (jómagam is közéjük tartozom - mármint azok közé, akik szeretnek színházba járni), és a 10-ből legalább 8-an azt mondták, hogy Csányi Sándor sokkal helyesebb, és tehetségesebb is, mint Fenyő Iván. Nem tudom, hogy nekem van csak rossz szemem, de én pont az ellenkezőjét veszem észre; Iván sokkal, de sokkal meggyőzőbben játsza el a szerepeit (pl. Szabadság szerelem), sokkal szimpatikusabb magánemberként is (már volt szerencsém találkozni és beszélni vele), és szerintem klasszisokkal helyesebb Csányinál. Vagy ti hogy gondoljátok? Nektek mi a véleményetek?


És végezetül egy kis összehasonlítás:

Iván: [link]


Csányi: [link]


(Mivel az utóbbi időben mindketten eléggé megváltoztak - Ivánnak hosszabb lett a haja, Csányinak pedig - ha jól tudom - borostásabb az arca, mint eddig szokott lenni - ezért mindkettőjükről egy régebbi, előnyösebb képet linkeltem be.)


2011. szept. 9. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Fú hát nekem Fenyő Iván egyáltalán nem szimpatikus...tipikus nyállas,ripacs feje van és szerintem nagy képűbb is mint Csányi(bár mind 2nek NAGYON nagy arca van)

Úgyhogy nekem Csányi jobban bejön,de ő sem az ideálom....



Amúgy a kérdésnek mi értelme? Közvélemény kuatatás,vagy mi ez miért érdekel téged?



reklám:

2011. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Te ha elolvasod az én válaszomat,(mert gondolom elolvasod) és abban van egy kérdés,miért nem válaszolsz rá??
2011. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy Fenyő Iván jobban néz ki. Van benne valami szexi lezser elegancia, amolyan aranyifjú-típusnak tűnik.

Csányi Sándor meg olyan mint egy táskás szemű vén trotty.

2011. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
fúj
2011. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Egyik sem!
2011. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

táska szemű vén trotty xDDDD


Egyiket sem bírom nagyon,de Fenyő jobb színész, Csányi pedig helyesebb.

2011. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
százszor inkább Iván ;) igaz, hogy Csányit még nem láttam élőben, de szerintem ez nem változtatna a véleményemen, mert mindig is az Iván-típusú fickók voltak a zsánereim :)
2011. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!