Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol jár most a jobbik népszerű...

Hol jár most a jobbik népszerűségben, ha az 2009 óta a népszerűsége folyamatosan emelkedik a hívek szerint?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem stagnál 10-15% között, országos szinten.
2011. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Tavalyi választásokkor közel 17%-ot kaptak. Most úgy 20% körül saccolnám.

És nem vagyok hívő, csupán egy Jobbik elveivel nagyrészt egyetértő szavazó. Ugyanolyan, mint bárki más.

2011. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Már 170%-on van.
2011. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A hívek szerint már 2010 áprilisában is 75-100%-on volt. Innen nehéz tovább nőni. :D


Amúgy tény, hogy nő a népszerűségük, de elhanyagolható módon.

Kb. a másodikkal értek egyet 17%-ról 20%-ra nőtt a biztos szavazók aránya a biztos választópolgárokon belül (ez az összválasztópolgár-lakosság kb. 12%-a). A bizonytalan szavazók között pedig fene tudja. Majd a legközelebbi választásokon kiderül.

2011. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Baracsi Attila.: Ezt ma még nehéz eldönteni,mert ingadozik mint a vízállás. Majd 4-év múlva majd egyszer kiderül,ha addig beborul.
2011. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
2010 márciusában az Ipsos 17%-on mérte a Jobbikot, a választáson 17%-ot kaptak, 2011 áprilisában is 17%-on mérték, nekem nem tűnik úgy, hogy drámai változások történnek.
2011. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Az időközin mindenhol leszerepeltek...
2011. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:06


Erre minden jobbikos azt válaszolja, hogy de hát az időközi választásokon alacsony a részvétel, ezért nem számítanak. Amire meg az a standard válasz, hogy pont az alacsony részvétel miatt az ellenzéki pártok, azon belül is a kispártok szoktak átlagon felül szerepelni a bizonyítási vágy miatt.

2011. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
At útóbbi időben a hataron túli magyarok,főleg erdeéyiek körében nő. valószinű,hogy a Fidesz Erdélyben a következő választásoknál le fog szerepelni,mert Vónától várják az ottaniak a megoldást.Orbán,szerintük,őket csak szavzógépnek akarja tekinteni,ezért csökken népszerüségük az erdélyiek körében!
2011. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Vajdaságban is népszerűek, de a határon túliak szavazati joga még nem megoldott téma.

Ha lesz is egyáltalán, nem tudhatni, hogy ugyanarra fognak-e szavazni és ugyanúgy, mint mi.

Van egy csomó elemzés arról, hogy ha egy az egyben áttennénk a hazai választási rendszert külföldre is, az a korrupció és a választási csalás melegágya lenne.

Egyszerűen ellenőrizhetetlen.

Úgyhogy nem hinném, hogy ezzel a megoldással élnének.

Ami meg azt illeti, ha meg is kapják a választójogot, én erősen kétlem, hogy nagy lenne a köreikben a részvételi arány.

A boszniai horvátoknak van szavazati joguk a horvát választásokon, a részvételi arány viszont a kacsa ülepe alatt van, ezért Zágrábban már arról tárgyalnak, hogy el kéne törölni a határon túliak választójogát.

Szerintem a határon túliak szavazatai max. szoros helyzetben fognak dönteni, ha megkapják egyáltalán a választójogot.

2011. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!