Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, tényleg ennyire...

Mit gondoltok, tényleg ennyire csökken a Fidesz népszerűsége?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy hogy? Ez erős csökkenésnek számít? Mi lesz, ha ez így folytatódik, stb.?


2011. jún. 9. 15:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

Mit vártál!


A szavazók előbb értetlenűl eltávolodnak a kdvenc pártjktól " mert nem az van amit mondtak" aztán keresik a válaszokat. Amikor a válaszok összecsengenek egy egy másik párt mondataival, akkor megtalálják hogy hová fognak x elni! A fidesz meg egy ostoba és átgondolatlan gazdaságpolitikával, és az arogánsan mindenkivel szembemenő megoldásaival nem a népszerűség konzerválásának a garanciája. Ráadásúl nagyot fog bukni az ország és már nem lehet szétkenni vagy csak az MSZP re hárítani a Fidesznek.


A másik.

Nem volt egy nagy elbeszélés az elmúlt 22 évet illetően a Fidesz és a társadalom között. Nem lettek feltárva a politika mocskos bugyrai és hogy miként juthattunk idáig.

Ugyanis az a Fidesznek is kellemetlen lehetett volna sok tekintetben, most meg megnyitni a diskulzust, már nem járható.


Sűl a Fideszes bukta, csak nem örülök neki, és nem azért mert fideszes lennék, hanem mert mi fogjuk a bukta árát kifizetni, az emberek!

2011. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
Ja ez a szokásos, hogy az emberek mindig bíznak, majd csalódnak.
2011. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
A környezetemben többnyire kiskeresetűek élnek. Körükben még ennél is jobban csökken a népszerűsége. A jövőben pedig még tovább fog romlani. Már vállalkozó ismerősöm is van,aki nem elégedett vele.
2011. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Szóval akkor lehetséges, hogy 2014-ben kormányváltás?
2011. jún. 9. 15:27
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

""Szóval akkor lehetséges, hogy 2014-ben kormányváltás?



Lehet hogy odáig sem húzza a Fidesz!


De majd most jön hogy , ki lehet aki majd kormányoz, ezér a fidesz még 150évig fog!


Csak hogy ez nem az a buli!

Ha az emberek megunják a fidesz ostoba népsanyargatásait, akkor eltörlik, vagy x el vagy mással, és nem az lesz az elsődleges hogy ki üljön a helyükre, hanem hogy ők bukjanak. " persze addig majd kialakúl hogy a fidezsben csalódottak kinek a szavait isszák és cserében teszik az x et. A fidesz kb azonos csúfossággal fog mukni mint az MSZP. Sőt várom az Orbán beszédet is. Persze Ov nem annyira ostoba mint fletó, úgy hogy a tv-ben nyilvánosan fogja kimondani hogy bukta van " narancsos"!

2011. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

igen

majd 2014-ben meglátjuk, hogy mi lesz.

2011. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Remélem lesz 2014-ben választás...
2011. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
54%

Nem azért, senkit nem akarok provokálni, teljesen normálisan mondom.Volt bárki aki azt hihette, hogy 8 év embertelen rablás után(igen tudom, ez mindkét oldalt jellemzi), irreális lépések után azt gondolta egy percig is, hogy egy év alatt minden megváltozik?

Valóban mindenki érzi a lejtőt.De hogyan lehet azt mondani, hogy legyen rend, sepregessetek fel, csak az én portámat hagyjátok ki.Valóban tudom hogy mi folyikáltalában, én is látok, de aki azt mondja meg van osztva a 21-22 év felelőssége...hát nem tudom.A fidesz öt éve van (összesen) 17 hogyan aránylik az öthöz?Azt a mocskot kormány nincs amelyik kimossa ami itt van.

De rengeteg gazdaságpolitikai intézkedésnek nem lehet még érezni a hatását.

Válaszolva a kérdésedre.Igen, csökkent.De egyfolytában jobban akarunk, és a nagy döntéseket eddig nem vállalta fel senki.Ma 900.000 rokkantnyugdíjas van Mo.El tudod hinni?Mindenki tudja hogy ennek pont a fele van.Egyszerűen ez finanaszírozhatatlan.Nincs rá pénz.Felálltak és azt mondták nincs rá pénz.El fogják venni azoktól, akik nyílvánvalóan valótlant állítottak.Ezzel közel 400 ezer ember lesz érintve.ha csak ennyi szavazatot bukik, már az sem kevés.Tehát mindenki akarja hogy jobb legyen, csak ne rajta kezdjék.

de szeretném, ha nem értenétek félre, nem a kormány kéretlen prókátora vagyok, csak kiváncsi vagyok, ki az aki egy másik összetételű kormányról komolyan azt gondolja, hogy nem hoztak volna további megszorításokat?

2011. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 tetris ***** válasza:
36%

Türelem! Nem lehet egy év alatt rendbehozni mindent! Ez szerintem így törvényszerű, hogy a kezdeti nagy lelkesedés után csökken a népszerűség. Majd ha a gazdasági lépések hatása lassan kezd meglátszani, akkor fog majd megint szárnyalni a népszerűségük. Szerintem jó úton halad az ország, és a meghozott intézkedések is fontosak, és igazságosak voltak. (Nyilván másképp látnám a dolgot, ha én is rendőr lennék.)

Remélem a Fidesz még jó sokáig hatalmon leszt ahhoz, hogy rendbehozzon mindent, amit az előző kormány szétrabolt, elrontott, tönkretett. (Mol,Malév vissza,stb.)


Na, most lehet kutyázni engem is, meg a Fideszt is!!!

2011. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Dymo ***** válasza:
93%
Igazatok van,nem lehet 1 év alatt rendberakni a dolgokat,de a legkissebb szándékot vagy akár egy tövényt sem látok,hogy a következő évek során ez megvalósul,vagy növekedő pályára állunk,na itt a bökkenő!
2011. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!