Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted az alábbiak közül...

Szerinted az alábbiak közül melyik a jobb oktatási szakember: Magyar Bálint, Pokorni Zoltán, vagy Hoffmann Rózsa?

Figyelt kérdés
Ha válaszolsz kérlek válassz is!
2011. máj. 12. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Pokorni, mert szeretne kivenni pár tantárgyat az érettségi közül. Sok érettségi tantárgynak semmi értelme. Lényegében csak a matek, angol és a magyar hasznos. Legalábbis én csak ezeket használom. A többi sem hasztalan, de nem érdekel annyi embert, hogy kötelező legyen.

Ráadásul a kerületünkben ő a president és egész jól végzi a dolgát. Jó kapcsolatot ápol a lakossággal, szinte minden rendezvényen ott van, az átlagember is beszélhet vele bármikor. Azok szerint is jó fej, akik nem fideszesek.

2011. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Pokorni tünik a legjobbnak.
2011. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Egyik sem: lásd a mostani állapotokat az oktatáspolitikában (több évtized eredménye).
2011. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Petronius látom a fogalomértésed nem túl jó...
2011. máj. 12. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Nem kötelezhetsz semmire.

Én egyik sem tartom jó szakpolitikusnak. ez a véleményem.

Miért is nem jó a fogalomértésem?

2011. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Az volt a kérdés, hogy melyiket tartod jobbnak, nem az, hogy melyiket tartod jónak.

Rózsika nénit szerintem tök fölösleges volt a listába írni,szegényke nagyon nem ért ahhoz, amivel megbízták. Talán Pokornit mondanám én is.

2011. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Ezek közül egyik sem volt/van jó oktatási miniszter!
2011. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egészen a balneológus nyilatkozatáig Pokornit mondtam volna, de azóta...
2011. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!