Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Amnesty International...

Az Amnesty International szerint Magyarországon félelemben élnek a romák. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Origón olvastam, majdnem agyvérzést kaptam.
2011. máj. 13. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Az Amnesty International szerint a Médiatv. sérti a sajtószabadságot, azt hogy miért, azt már nem tudták megindokolni, mert mint a riportban kiderült, nem is olvasták a tv.-t. Keress rá, asszem a Bethlen csinált egy amnestyssel interjút! Ennyit arról, hogy mennyire lehet őket komolyan venni. Ami ennél sokkal bosszantóbb, hogy általam eddig komolynak gondolt lapok, mint pl. a Spiegel is olyanokat ír, hogy Mo.-on fasizmus van. Persze azt nem kell mondanom, hogy gyakran az ilyen cikkek szerzője magyar. Azt meg kitalálhatjátok magatok is, hogy kihez tartoznak.
2011. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Pedig rajtuk kívül senki nincsen nagyobb biztonságban. Ha csak hajuk szála görbül, máris ott terem száz rendőr, ha pedig ők görbítik más haját, az "gyerekcsíny" vagy "ártatlan balhé".
2011. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Rákeresek! Amúgy meg szerintem ezek azt se tudják hol van Magyarország.
2011. máj. 13. 10:41
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy van ahol tényleg félelemben élnek. Kár, hogy a másik oldalról (rólunk) nem akarnak írni semmit.

Ha a kérdés a cigányokhoz az, hogy félnek-e az egyenruhásoktól, egyértelműen az lesz a válaszuk, hogy igen. Nem ártana, ha feltennék a nemcigány lakosoknak is a kérdést, hogy félnek-e a cigányoktól... A válasz jogos lenne...

2011. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Persze, rettegnek az éjjel settenkedő 80 éves néniktől, akik ellopják mindenüket meg a 90 éves Pista bácsi megveri őket ha nem adnak neki cigit. Ezek komolyan elhiszik ezt?
2011. máj. 13. 10:59
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

[link]


Nekem zt a cikket egyik barátom küldte el tegnap este.

Köbö tényleg itt tartunk... sírva röhögős.

2011. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
*ezt
2011. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt soha nem értettem, hogy miér szólhatnak ezek bele bármibe is, ha nncsenek a helyszínen tapasztalataik.

Még Budapestről sem lehet egészen "objektív" képet alkotni a helyi viszonyokról, hogyan lehetne akkor a "mittudnihonnan" megítélni ezt?

Nekik ez a véleményük. Én a kormány helyében megüzenném nekik, hogy szerintünk meg nem, és ez meg a mi véleményünk.

2011. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A mi "nemzeti" kormányunk is ugyanígy látja sajnos...
2011. máj. 13. 11:11
 10/19 A kérdező kommentje:
Nameny, hatalmas cikk, sajnos nagyon is valós a tartalma...
2011. máj. 13. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!