Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Amnesty International...

Az Amnesty International szerint Magyarországon félelemben élnek a romák. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Origón olvastam, majdnem agyvérzést kaptam.
2011. máj. 13. 10:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz. Félelemben élnek. Attól félnek, hogy a magyarok kimennek külföldre, nem szülnek elég gyereket és nem lesz, aki megtermelje nekik a segílyt.


Az AI embereit meg beköltöztetném szegény rettegő familiárisan hiperpigmentált védett egyéneink közé és megnézném, hogy utána mit csipognak.


Elegem van abból, hogy arról senki nem beszél, hogy mi magyarok hogyan élünk ebben az országban drága tezsvíreinknek köszönhetően.

2011. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Pontosan így gondolom én is!
2011. máj. 13. 11:28
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A lótúrót élnek félelemben.

Amelyik népcsoport szaporodik, az nagyon is jól él (a neki megfelelő színvonalon persze).

2011. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén szólva egyetlen gázkamrát sem láttam mostanság az országban, de ideje lenne tervezni.
2011. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nem értem a kormány mért nem fektet kellő hangsúlyt a kiirtásukra. Nem a parlagfűvel kellene foglalkozni, az kevésbé káros.
2011. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A cigOrigót lehetőség szerint kerüld el, mindenki tudja hogy az az oldal cigóimádók által van működtetve.


Az Amnesty International meg bekaphatja keresztbe-kasul. Költözzenek oda 1 hónapra a Nyóckerbe vagy valamelyik hangulatos borsodi kis faluba, utána ugassanak hogy ki él félelemben. A ciggerek évente 250 embert ölnek meg mindenféle következmények nélkül, mert megtehetik. Nekik itt mindent lehet, a magyar embernek semmit.

2011. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Össze tévesztették,A MAGYAROK élnek halál félelembe.
2011. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az Amnesty International pontosan tudja, hogy hazudik. Ugyanolyan kártékony szervezet, mint például az IMF. Tudatosan gerjeszti a feszültségeket az egész világon a hamis jelentéseivel, állításaival. Minden jelentős világszervezet egy bizonyos hatalmi csoportosulás kezében van, így ez is. Ez a szervezet is csak a nevében az, ami.
2012. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
tény hogy vannak romák amik pl a származásuk nem kapnak munkát, de valami véletlen folytán az amnesty emberei csak ilyen romákkal találkoznak, még nem láttam igazi romát akció közben
2013. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!