Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az államnak az utca át nevezés...

Az államnak az utca át nevezések nem kerülnek pénzbe?

Figyelt kérdés

Az államnak az utca át nevezések nem kerülnek pénzbe?

és ha pénzbe kerül.akkor mi értelme ?


2011. máj. 13. 20:30
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Orbit rágó gumi újra arat.
2011. máj. 13. 20:31
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Orbán és bandája márcsak ilyen, felőlük éhezhet is a nép, csak a fideszes idealista célok el legyenek érve. Tiszta Ceausescu.
2011. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Maga az átnevezés nem.

De az, hogy le kell cserélni a táblákat, a tömegközlekedési eszközökön a megállónév-listákat, a térképeket stb. az már nagyon is sokba kerül. Pláne egy olyan esetben mint a Moszkva-Széll Kálmán tér, ami egy közlekedési csomópont.

Arról pedig, hogy mi értelme, már hatszázmillió kérdés volt. Keresd vissza!

2011. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Az államnak nem, az önkormányzatnak annál inkább.
2011. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Talán még jól is járnak vele, mert az a sok ezer ember aki átnevezett területen lakik, mehet lecserélni az okmányait. Illeték ugye.
2011. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Az államnak (ergo Vekkeréknek) nem. Nekünk annál többe... de ez őket egy cseppet sem érdekli.
2011. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk nekem qrvára ciki lenne 2011-ben Vöröshadsereg úton meg Kun Béla utcában lakni.
2011. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%

És ugyan merre van ma a Vöröshadsereg út, és a Kun Béla utca? Ennyire azért nem kellene demagógnak lenni.

Mellesleg, amíg az úton akkora kátyúk vannak, hogy belefér egy traktorkerék, addig nekem teljesen mindegy, hogy azt az utcát Vöröshadsereg útjának, vagy Szeplőtelen Fogantatás utcának hívják...

2011. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"Mondjuk nekem qrvára ciki lenne 2011-ben Vöröshadsereg úton meg Kun Béla utcában lakni."


Költözz Nyugatra! Nekünk a Vöröshadsereg meg Kun Béla a történelmünk része, nem értem miért ne lehetne róluk elnevezni utcákat.


Elvisről aztán marhára kell! Egy dagadt, undorító amcsi rocker aki halálra zabálta meg drogozta magát. Bravo Fidesz!

2011. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%
20:44: ha hiszed, ha nem, van aki még ilyen utcában lakik. 2011-ben, Magyarországon, keress rá Google Maps-en. Főleg kistelepüléseken jellemző. Én is rohadtul meglepődtem, mikor megláttam a Vörös hadsereg útja táblát, aztán utánakerestem, és láttam, hogy nem az az egyetlen.
2011. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!