Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » VIII. kerület Baross utca...

VIII. kerület Baross utca mennyire vészes környék? Odaköltöznék.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lenne egy lehetőségem, hogy odaköltözzek a barátaimhoz. Minden az az albérlet mellett szól a környéket leszámítva. Pont ott raboltak ki egy hónapja. Ez szerintetek egy egyedi eset volt, vagy tényleg nagyon alja környék? Azt látom, hogy viszonylag sok a retkes cigány arrafelé.
2011. ápr. 25. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem egyedi eset volt...
2011. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azon a környéken valami miatt többen vannak a cigányok ezt tény.Talán a Rákoczi tér miatt ami közel van.Bár már nem "müködik"de azért még rengeteg ku@va van arra.Na most azok a"lányok" nem a luxus kategóriába tartoznak.Ez lehet az oka.
2011. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem, ez a tág értelemben vett belvárosi, főleg józsefvárosi ingatlanokban hozzá kell szoknod...

Nappal viszont mivel főút nem a leges legveszélyesebb környék, de attól függ hogy a házad mennyire van bent (minél kijebb a belvárostól, annál prosztóbb hely), főleg a környező mellékutcák nagyon veszélyesek... (Kőris, Lujza, Diószeghy, Dobozi.... )

2011. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ne költözz!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ott dolgoztam. Annyi pénz a világon nincs amennyiért odaköltöznék, hisz elkölteni már úgysem tudnám.
2011. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek járt a zöld kéz. Jelenleg a XI. kerület BME melletti részén lakom. A másik hely kb. félúton van a 4-6 megállója és az említett veszélyes utcák között. A lakás közvetlen a Baross utcára néz, de előtte van egy 15-20 méteres fás-pados rész, a buszmegálló viszont közvetlen előtte van. Bűnügyi statisztikákat is megnéztem, 3-4. helyen áll a 8. kerület a kerületek között, a bánelkövetések száma pedig kb. duplája a XI. kerületének.


A lakást tekintve MINDEN mellette szól a környéket leszámítva. Ahol most lakom, ott pedig minden ellene a környéket leszámítva. Az a helyzet, hogy amúgy is viszonylag sokat járok arrafelé, főleg este. Ez, ha odaköltöznék, kiküszöbölődne, viszont az esetleges késői előadások miatt előfordulhat, hogy többet kell majd arra járnom sötétedés után. Gáz-riasztó fegyvert mindenképp vennék amúgy is. Nagyon nagy dilemmában vagyok. :/

2011. ápr. 25. 23:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

" Gáz-riasztó fegyvert mindenképp vennék amúgy is."


Az kész öngyilkosság lenne! Ott mindenki élessel jár és ha egy ilyen szart előveszel azonnal főbelőnek.

2011. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez komoly?! Honnét tudod ezt? Ezek szerint nem üres fenyegetés volt a kirablásomkor a "mert különben lelövünk" mondat? (egyáltalán nem vettem azt komolyan)


Hát ha ez igaz, ezek után még azt is meggondolom, hogy megyek-e egyáltalán arrafelé a jövőben...

2011. ápr. 26. 00:38
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A 8. kerületet szerintem nem kell bemutatni. Azon belül pedig a Baross u. az egyik legrosszabb környék.


A XI. kerület sokkal jobb hely, nem tudom, valaki miért költözik a XI.-ből a VIII.-ba.


Ami a gázpisztolyt illeti, hasznos, de csak ha tudod használni éles helyzetben. Nemcsak a fegyvert kell nagyon jól használni tudni, hanem egy ilyen utcai összetűzés taktikájához is érteni kell. Az átlagember, ha megtámadják, leblokkol, nem kezd el Rambót játszani.


Egyébként nem hiszem, hogy lelőnek, azért a VIII. kerület nem Chicago. Viszont megkéselhetnek, ami minimum olyan veszélyes.

2011. ápr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik része, a Kálvin tér felé azért nem olyan rossz vidék. De gondolom inkább a Kálvária felé van ez az albérlet, ha késelésről beszélsz. Na oda én se költöznék.
2011. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!