Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikon belül ki a legszimp...

A Jobbikon belül ki a legszimpatikusabb, és a legellenszenvesebb? (Jobbik szavazókat kérdezem, meg akik csak talán szavaznának a Jobbikra)

Figyelt kérdés

Én valószínűleg a Jobbikra szavaznék, ha ma lenne a választás.


Aki nagyon szimpatikus: Dúró Dóra, Balczó Zoltán,Hegedűs Lorántné(Neki az abortuszellenes javaslataiért nagyon hálás vagyok!), illetve Fülöp Erik tiszavasvári polgármester

Csak simán szimpatikus: Mirkócki Ádám, talán Morvai , illetve Vona Gábor

Nem annyira: Gyüre Csaba

Utálom: Zagyva György Gyula, Z. Kárpát Dániel, Szegedi Csanád


2011. máj. 15. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Nekem mindegyik szimpatikus, nem utálom egyiket sem.

Aki kiemelkedően szimpatikus: Vona Gábor, Morvai Krisztina, Pörzse Sándor, Dr. Gaudi-Nagy Tamás.

2011. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
akit utálok: Zagyva, Morvai, Hegedűs Lorántné, Dúró D.
2011. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Én eddig személyesen csak 3 jobbikossal találkoztam a pártból. Vona Gábor nagyon szimpatikus volt, élőben sokkal inkább, mint tv-n keresztül. Nagyon jól beszél, ráadásul élőben látni igazán, hogy mennyire szívből, őszintén beszél, hogy tisztán látja a magyarországi problémákat, és próbál ezekre gyógyírt találni. Szóval ő tetszett. Ezenkívül még láttam a helyi jobbikos képviselőt, illetve 2 várossal arrébb az ottani képviselőt, ők is nagyon jól beszéltek. :)

Aki nem szimpatikus nekem, az Morvai Krisztina. Furcsán beszél, nyújtja a szavait, valahogy ez a stílus nem tetszik, és nem is igazán tud azonosulni a Jobbik elveivel, stílusával. A többiekről nem nyilatkozom, közben szoktam neten videókat nézni róluk, de azok alapján inkább még nem mondok véleményt.

2011. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

szimpatikus: Vona, Dúró

antipatikus: Novák, Zagyva, Pörzse

2011. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki szimpatikus. Akik ennyit tesznek a hazájukért és a népükért azokat nem tudnám utálni.
2011. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja, nekem Gaudi sem tartozik a szimpatikusabbak közé.
2011. máj. 15. 14:17
 7/16 anonim ***** válasza:

Szimpatikus:

Vona, Novák,Szegedi

Anti:

2011. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Nekem rajtuk kívül még nagyon szimpatikus Dr. Gyenes Géza. Van szerencsém régebbről is ismerni (akkor a Magyar Orvosi Kamara főtitkára volt), és olyan javaslatai vannak, amik valóban helyreraknák az egészségügyet.
2011. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
Gaudi szórakoztató ember, akit viszont ki nem állhatok az Novák Előd, hihetetlenül el van telve magától az az ember. Rajta kívűl nem szeretem az ilyen kopasz, nagydarab Zagyva-féléket, szerintem ők komolytalanná teszik a pártot. Vona pártelnökként egész normális, néhány mellényes akció kivételével próbál konszolidáltan viselkedni. A Balczó még szimpatikus. Dúrót szintén nem szeretem, ő is rendkívűl beképzelt, Morvai pedig az EP bohóca az angol Nigel Farage-al együtt. Jó lenne ha változtatna a stílusán, mert még ha jókat mond, akkor se veszik komolyan. Többet nem ismerek. Ja és nem vagyok jobbikos, az életben nem szavaznék rájuk, tehát minden elfogultság nélkül beszéltem.
2011. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Pörzsét kihagytam, de őt se szeretem. Nekem nem szimpi ez a "nagymagyar" viselkedés ami rá jellemző. Amikor beszélni hallom mindig az jut eszembe, hogy úgy tesz, mintha épp most szállt volna le a lóról Árpád vezér mellett.
2011. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!