Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikon belül ki a legszimp...

A Jobbikon belül ki a legszimpatikusabb, és a legellenszenvesebb? (Jobbik szavazókat kérdezem, meg akik csak talán szavaznának a Jobbikra)

Figyelt kérdés

Én valószínűleg a Jobbikra szavaznék, ha ma lenne a választás.


Aki nagyon szimpatikus: Dúró Dóra, Balczó Zoltán,Hegedűs Lorántné(Neki az abortuszellenes javaslataiért nagyon hálás vagyok!), illetve Fülöp Erik tiszavasvári polgármester

Csak simán szimpatikus: Mirkócki Ádám, talán Morvai , illetve Vona Gábor

Nem annyira: Gyüre Csaba

Utálom: Zagyva György Gyula, Z. Kárpát Dániel, Szegedi Csanád


2011. máj. 15. 13:50
1 2
 11/16 Ozmium42 ***** válasza:

Hegedűs Tamás, és liberális vonulatot követő holdudvara nem szimpatikus. Azok sem, akik alig szólaltak fel. Pősze eleinte szimpatikus volt, eleinte... jó, hogy kidobták a pártból.


Morvait nagyon sokan szeretik, én is találkoztam vele élőben, és az a tapasztalatom, hogy szemtől-szembe nem annyira elviselhetetlen, mint néha a TV-ben, amikor kerékbilincsekről kell magyarázkodnia. A munkássága miatt tisztelem, viszont a metélt vonatkozása zavar.


Zagyva nem tagja a pártnak, egy megegyezés miatt tagja a frakciónak, amivel a Jobbik törlesztett. Én szeretem őt is, bár az ő munkaterülete nem a Parlament, ettől függetlenül elkötelezett, nemzeti, és nem mernék csúnyán nézni rá. Ha kitörne valami verekedés a Parlamentben, mint Ukrajnában, jó, ha kéznél van ilyen fickó.


Akit nem soroltam fel, azokat szeretem, és akit különösen, az Szegedi Csanád, Lenhardt Balázs és Gyüre Csaba (ilyen sorrendben).

2011. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szimpi: Vona, Gaudi, Z. Kárpát

Nem szimpi: Gyöngyösi Márton, Dúró Dóra

2011. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

++ Balczó Zoltán, Dr. Apáti István


+ Vona Gábor, Pörzse Sándor, Hegedűs Lorántné


- Morvai Krisztina, Szegedi Csanád, Novák Előd

2011. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
A Jobbik egy gusztustalan bolsevik csürhe, ráadásul magyarellenes is. Szimpatikus ember nincs benne. Talán a legkevésbé ellenszenves tagjai a primitívek, mint Zagyva, mert róluk lehet feltételezni, hogy csak hülyék, de nem olyan cinikus gazemberek, mint Vona vagy Szegedi.
2011. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

"A Jobbik egy gusztustalan bolsevik csürhe, ráadásul magyarellenes is."


Miért bolsevik, és miért magyarellenes? Szerintem egy határozott keresztény-konzervatív, és igen, kicsit nacionalista, Eu-szkeptikus párt. Nem mondom, hogy tökéletesek,és nincsenek hülye, adott esetben szélsőséges megnyilvánulásaik, de szerintem a jelenlegi pártok közül még mindig ők a legnormálisabbak mindent összevetve.

2011. máj. 15. 18:52
 16/16 anonim ***** válasza:
45%

"Miért bolsevik, és miért magyarellenes?"


Demokráciaellenesség + kapitalizmusellenesség = bolsik.


Hazugságok terjesztése a magyarokról, Magyarország megvetése és gyűlölete, a magyar történelem, nyelvészet és kultúra hamisítása, részek kizárása a magyar kultúrából = magyarellenesség.


"Szerintem egy határozott keresztény-konzervatív"


Keresztény?

[link]


"kicsit nacionalista"


A Jobbik viszonya a nacionalizmushoz nem egyértelmű. Az biztos, hogy a Jobbik etnikai alapú gyűlölködést folytat, de ez önmagában nem elég a nacionalizmushoz. A nacionalizmus az a pozitív eszme, amelyik olyan közösségnek tekinti a politikai nemzetet, amelyben mindenkinek az érdekeire tekintettel kell lenni. A Jobbik ettől számos ponton eltér, pl. önkényesen kizár egyeseket a nemzetből.


"a jelenlegi pártok közül még mindig ők a legnormálisabbak"


Majd megismerkedsz a politika, a tudomány és az erkölcs néhány alapfogalmával és akkor kinövöd ezt a téveszmét. Vagy nem növöd ki, az persze a te bajod.

2011. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!