Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán Viktorról is kiszivár...

Ha Orbán Viktorról is kiszivárogna az Őszödihez hasonló beszéd, akkor lennének zavargások? Ha igen, ki szervezné meg?

Figyelt kérdés
Gyurcsány esetében annak idején nyilán Orbán volt a felbujtó, de a fenti esetben ki volna?
2011. máj. 15. 20:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%

A válasz írója 47%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:11


Ez nem üzleti élet, hanem POLITIKA.

Nem az erősek fennmaradását kell támogatni (ami most talán tényleg csak tízezer ember), a gyengéket pedig eltaposni...

A NEMZET, AZ ORSZÁG fenntartása, fellendítése lenne a cél, de hát ugye... ez nem az.


Aki mindent megtett... cöccöccö... tudjuk, tudjuk, Lázár Botondka igen jó parti lesz, ahogy Viktor se igen kaparja a fejét, miből házasítja ki a gyerekeit...


Nekem azokkal nincs bajom, akik tudják, honnan jöttek, hová tartanak, és mit tettek le az asztalra. De olyan kis suttyó, aki nincs 25, és ordít, hogy nem arany a billentyűzet a telóján, pedig apunak ezerszer elmondta.... Há' bocs, de kinyílik a bicska a zsebemben, mikor az ilyen tudja leszólni a vidéki bácsit, aki 40 évet húzott le a bányában, hogy a szegény meg az öreg kussoljon.


Úgyhogy jól gondold meg, mit tettél le TE az asztalra, és mi pottyant az öledbe. Olyan NINCS, hogy ebben a kis p..csányi országban csak ilyen csodagyerekek vannak, akik mélyről jöttek, és most benne vannak az első tízben.

Nem ma jöttem le a falvédőről én se.

2011. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Kolopele , Teljesen igazad van! A magyar gazdaság 15-éve nem fejlődöt olyan gyorsan mint most (3.6%) Ma monta a hiradó. A Fidesz gazdaságpolitikája jó!
2011. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
Ma 21:20 - nak: A magam 48 évével tudom mit tettem le az asztalra, és te is tudod ha gyakran olvasgatsz itt. Viszont az az ellenszenv ami kialakult a gazdagabb emberek felé, az ugyanúgy elfogadhatatlan, mint a középréteg lassú lecsúszása, és sok ember önhibáján kívüli elszegényedése, bár szerintem többen vannak akik valamilyen módon tehetnek is róla. Az aranybillentyűzetes példáddal én is egyetértek, de nem ez van többségben.
2011. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell ehhez semminek kiszivárognia. A nép alapból utálja a fideszt, zavargások vannak is lesznek is.
2011. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
A nép alapból utálja a fideszt. -- Akkor ki az a 52% aki rá szavazott
2011. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Elégedetlenkedők persze mindig lesznek, de számuk igen csekély."



Jahh.. Végülis mi az a kilenc és félmillió ember egy tízmilliós országban..

2011. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Konkrétan megkérdezted őket? Mert anélkül nem hiteles.
2011. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"A Fidesz gazdaságpolitikája jó!"


Ha a végcél a totális államcsőd még kiválónak is mondhatjuk.

2011. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Akkor ki az a 52% aki rá szavazott"


Senki. Kb 10% szavazott rájuk, vagy még annyi sem.

2011. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
11%

"Konkrétan megkérdezted őket? Mert anélkül nem hiteles."


Mért? Szerinted a kisujjamból szoptam ki? Jó lenne már neked is körbekérdezni magad körül, hátha felébrednél.

2011. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!