Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem magyar emberként...

Szerintem magyar emberként mindenki számára teljesen egyértelműnek kellene lennie, hogy egyedül a Jobbik az aki az ő érdekeit képviseli. Mért van hogy egyesek képesek mégis a saját érdekeik ellen szavazni?

Figyelt kérdés
Ráadásul épp olyan pártokra melyek viszont mindent megtesznek ellenük.
2011. máj. 15. 22:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hát nemtom..
2011. máj. 15. 22:44
 12/21 anonim ***** válasza:
62%

Mint magyar embernek és Magyarország érdekeit szem előtt tartva NEM szabad a Jobbikra szavazni.

Sajnos a többi párt sem az igazi, de a Jobbik a "legrosszabbik" mindközül

2011. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Akkor viszont a Jobbikra kell szavazni.
2011. máj. 15. 23:04
 14/21 A kérdező kommentje:

"Már megbocsáss,de miből gondolod,hogy csak és kizárólag a Jobbik foglalkozik az emberekkel.

Ellenzékből minden szép és jó ezt már tapasztaltuk a Fidesztől és az MSZP felől is. "


Én onnan veszem, hogy ismerem őket. A Fideszről vagy az MSZPről viszont ellenzékben sem tapasztaltam ilyet, mint te.

2011. máj. 15. 23:07
 15/21 A kérdező kommentje:

Komolyan nem értem mért jó valakinek saját érdekei ellen tenni. Sokan sírnak, hogy keveset keresnek, A Jobbik fellendítené a gazdaságot mely által jelentősen emelkednének a bérek. A Fidesz lepusztítja a gazdaságot mely által csökkennek a bérek.


Még többen sírnak, hogy munkanélküliek. A Jobbik megszüntetné a munkanélküliséget. A Fidesz a munkalehetőségeket szünteti meg.


Ugyancsak sokan sírnak, hogy kirabolják őket. A Jobbik helyreállítaná a közbiztonságot. A Fidesz felszámolja a közbiztonságot.


Sokan sírnak vállalkozóként, hogy nem tudják, vagy nem megfelelő áron eladni a termékeik. A Jobbik felszámolná a külföldi termékek jogtalan előnyét a piacon. A Fidesz felszámolja a magyar vállalkozókat, termelőket.


És szerintem ezt a sort a végtelenségig lehetne folytatni. Ám olyan dolgot nem tud senki mondani melyet a Jobbik az ő érdekeivel ellentétesen tenne. Vagy amit más párt az ő érdekei mellett.

2011. máj. 15. 23:21
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
A Jobbik azért ígérgeti az azonnali gazdasági csodát, mert pontosan tudja, hogy sohasem fog kormányra kerülni. Az esélytelenek nyugalmával azt mond, amit akar. Komolytalan párt.
2011. máj. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Végre egy poénkomment :D
2011. máj. 16. 06:13
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi lenne ha gondolkodnál? Szerinted ha a Jobbik olyan fantasztikus dolgokat művelne, hogy rögtön az élre törnénk, akkor miért nem azt teszi a többi párt? Csak le kéne másolni a nyilvános programjukat, és kész. A helyzet az, hogy a jelen helyzetben ők sem tudnának sokkal többet tenni, aki ezt nem ismeri be az vagy naív vagy rendkívűl fiatal. Szerintem nálad mindkettő fennáll.
2011. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 bumbi02 ***** válasza:
46%

az addig oké kérdező hogy mit igér a Jobbik. Helyreállitja a gazdaságot. Hogyan? Megszünteti a munkanélküliséget? hogyan? Helyreállitja a közbiztonságot, Hogyan?


Én is tudok ilyeneket mondani: Holnaptól mindenki keresete 500 000 nettó lesz. Miér nem szavazol rám, hiszen a te érdekeidet képviselem, hisz jól jönne az a pénz neked nem?


Ne élj álomvilágban. A jobbik ugyanolyan párt mint a többi. ANnyi az egész hogy árpádsávosra vannak festve azt kész.

2011. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
88%
Alapítok egy pártot, és szépen elteszem láb alól a többit. Bevezetem a diktatúrát és többé nem kell aggódni hogy kire szavazzuk.
2012. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!