Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kaphatok-e valamilyen szociáli...

Kaphatok-e valamilyen szociális juttatást úgy hogy ne keljen közmunkára mennem?

Figyelt kérdés
19 vagyok és 2010-ben végeztem el az szakiskolát.Nem nem vagyok lusta csak mivel minden 3. napban megyek egy állás interjúra nem igen tudnék közmunkázni.
2011. szept. 9. 16:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Sőt még egy évig közmunka végzése esetén sem.
2011. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Mégis miért kapnál juttatást? A semmire?
2011. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Igen kedves gyökér válaszoló.Tudod mikor gyakorlatom volt a 34100Ft-omból 12000Ft-ot kaptam kézhez mert többit beszopta az állam
2011. szept. 9. 17:03
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
És? Én meg 2 évig suli mellett diákmunkáztam, mégse kapok semmit jutattást!
2011. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%

És ha te azt tudnád, életed során hány milliót fog még tőled beszopni az állam..

De akkor sem kapsz egy fillért sem. :)

2011. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
És gyökerezd le az anyukádat :) A semmire sose fogsz pénzt kapni!
2011. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
Inkább örülj, hogy kaptál gyakorlatért pénzt :D nekem azért se adtak pénzt.
2011. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
Az államot nem érdekli hogy miért nem vagy közmunkán! Az új szabály szerint(nagyon helyesen) ha elvállalod a felajánlott közmunkát akkor jár a juttatás, ha visszautasítod(amit megtehetsz) akkor nem jár neked semmilyen támogatás minimum 1 évig! Így végre ki lehet szűrni a rendszerből a gyenge láncszemeket!
2011. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Tényleg ekkora gyökér vagy.Szerinted azért keresek egy éve állást mert ingyen akarok mindent megkapni?

Azt várhatod mert ha esetleg most tudnék kapni valamit az államtól azt adóban vissza fizetném (hisz csak más polgár társam segitett ki) és utána feketén dolgoznék hisz mégis csak többet keresek stb.Csak hogy tud hogy legyen min rágódnod már szinte mindent külföldről hozatunk mert így is olcsóbb hogy haza hozzuk mint ha ebben az országban vennék meg bármit is.

Akkor aki szeretne dolgozni az ne kapjon semmit de mint a nap lopó nem idén barnultaknak pedig oda adnád a vagyonod mi?Jaj istenem hol tart ez az ország

2011. szept. 9. 17:11
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Te se tudod aztán, hogy miről beszélsz :D:D:D
2011. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!