Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy 30...

Mit szóltok hozzá, hogy 30 ezer korkedvezményes nyugdíjas rendőrt hívna vissza a munkába a kormány?

Figyelt kérdés
Lázár János szerint : "Igazságtalan,hogy életerős, 40 éves férfiak 150-200 ezer Ft nyugdíjat kapnak úgy, hogy nem tesznek érte semmit !" "Ezeket az embereket a Magyar Állam már nem tudja eltartani."
2011. máj. 16. 19:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
59%

"Aha, nagyon helyes. Ööö...ki fog nekik munkát adni? Aha..helyes mi? Lázár Jani, meg a helyeselők, abban mi a helyes, hogy 40 éves életerős munkanélkülieket gyártunk"


Az hogy rontja a fidesz munkahelyteremtő statisztikáját, ezáltal biztosítva, hogy még csak véletlenül se kerülhessenek többé kormányra.

2011. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
50%

"Dantesnél a pont. Munkanélküliek lesznek. Ha elhelyezik öket a rendőrségen, akkor meg a fiatalok. Van ennek értelme?"


Van, nem lesz belőlük fidesz szavazó.

2011. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 bumbi02 ***** válasza:
82%

Nem mindig, néha fütyült a nők után az autóból.


Valószinüleg azért ment be havonta 60-80 órát túlórázni hogy nők után fütyüljön.

2011. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Sz1u ***** válasza:
72%

A korengedményes nyugdíjazás eltörlését én is helyeslem, de azt, hogy a már nyugdíjazott embereket visszahívni tervezik aktív munkába, azt már nem! Bunkóság!!!


Egyébként a korengedményes nyugdíjazás eltörlését is CSAK AKKOR helyeslem, ha az az ÚJONNAN szolgálatba lépőktől érvényes!

2011. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Én a két oldal között állok. Minden szervnél vannak a hivatalnokok, akik napi 8 órát dolgoznak és vannak akik terepen vannak viszont ők 3 műszakban 12 és 24 órákat dolgoznak le egyszerre. Az irodások, csak azért mert a rendőrségnél, pénzügyőröknél, stb. dolgozik ne legyen korkedvezményes nyugdíjuk viszont, akik terepen vannak ilyen fizetések (ha kapnak) mellett megérdemlik. Akiből meg az irigység szól, az miért nem ment el valamelyik szervhez. Mindenki előtt ott volt a lehetőség. Bárki bármit mond ezek idegileg kimerítő szakmák. Ha a rendőr nem büntet eleget, akkor a főnökök köpködik, ha igen, akkor meg a lakosság. A rendszer piramis alakú, azaz az irodai munkákhoz jóval kevesebb ember kell, így a "tegyék el irodára" megoldás nem működhet. Pályakezdő vám és pénzügyőr vagyok. Nem ellenezném a korkedvezményes nyugdíj eltörlését, ha rendes fizetést adnának.
2011. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
76%

Az előttem szólóval én is egyetértek.

Amúgy az én apám 3 éve rokkantnyugdíjas, de akkor szinte küldték őket, hogy kell a fiataloknak a hely. Akkor is még a Fidesz volt hatalmon, amikor apámat lenyugdíjazták. Ezt engedte a Fidesz. Most hirtelen elvennék tőlük a nyugdíjt. Vajon miért? Direkt el akarták venni a fizetésüket! Hova jut ez az ország? A keméynen dolgozótól kell elvenni a pénzt???

Ha elveszik apámtól a nyugdíjt, nincs hova visszamennie, mert már az állást betöltötték. Hogy megyek én így egyetemre?

És nem igaz h nem érdemlik meg a rendőrök a nyugdíjt. Nem csak apám, de mások is a lelküket kitéve dolgoztak. És nem csak furikáztak az utcákon! Apámnak nem egyszer volt, hogy betörték a fejét a cigányok és össze kellett varrni. Minden nap úgy búcsúztunk el egymástó, hogy lehet h sose látjuk többé...és ez a semmi???

Bárcsak az össze előttem szóló csak egy napot cserélt volna ki apámmal, csak egyet...sose mondaná többet h "egyetértek azal h elvegyék a nyugdíjukat".

2011. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
76%

Ha igazságosak akarnának lenni, akkor egyesével megvizsgálnák az embereket.

Van ismerősöm, aki alig negyven évesen korengedménnyel nyugdjas rendőr, papron "rokkant", de a konditeremben tölti a sok szabadidejének egy részét. Vidáman él, életerős ember.

A másik ismerősöm Rendészeti Szakközépiskolásként kezdte, katona volt, azután rendőr. Gyilkossági nyomozó, azután fegyveres rablásokkal foglalkozott.

Allergiát, és asztmát kapott a helyszíneléseken, és házkutatásokon, poros padlásokon, penészes pincékben végzett munkától. Ezenkvül hasbalőtték, megkéselték, gyilkosokkal fogócskázott. Betegek az izületei is.

Nehogy már visszahívják szolgálatba, a másikat meg nem.

Ez butaság lenne.

Ha komolyan gondolják, akkor rá kellene szánni a munkát, és személyenként, egyesével megvizsgálni minden embert.

2011. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
32%

22:00


"Amúgy az én apám 3 éve rokkantnyugdíjas, de akkor szinte küldték őket, hogy kell a fiataloknak a hely. Akkor is még a Fidesz volt hatalmon, amikor apámat lenyugdíjazták. Ezt engedte a Fidesz."



Ez így nem stimmel. Így nem lesz elvégezve az az egyetem, és belőled is rendőr lesz.

2011. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Ahogy a kérdező is benézett valamit:)

Nem 30 ezer rendőrről van szó, vagy is nem csak rendőrről.

2011. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 bumbi02 ***** válasza:
94%
de:) csak a rendvédelmisekre fog vonatkozni. 30 000 embert tesz ez ki nagyjából, és az 57 év alattiakra vonatkozik... de sztem el fog ez bukni strasbourgban.
2011. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!