Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy Vona Gábor...

Mit szóltok, hogy Vona Gábor a legnépszerűtlenebb parlamenti pártelnök?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 22:42
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
59%

Akkor innen üdvözlöm mind a 855 436 magyart! :D

Nem tudom mit siránkoztok, hogy nincs 10 millió magyar, mikor még az egymilliót sem éritek el.

És ha az ország lakosságának csak 10%-a cigány, amit ti visítva elutasítotok, hogy aljas kicsinyítés, akkor már többen vannak, mint ti, tehát kisebbségbe kerültetek. :D

2011. máj. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
45%
Pedig teljesen igaza van, ha a mai helyzetet látnák a nemzeti hősök, akik meghaltak a hazáért, akkor bizony sírva fakadnának. Magyarnak meri az mondani magát, aki támogatja a zsidó bérenceket és a cigányokat. És ha kimegyek az utcára egy olyan pólóban, amin amerikai zászló van, akkor milyen menő vagyok, ha pedig egy olyan pólóban megyek ki, amin egy magyar zászló van, ne adj isten árpádsávos zászló, akkor meg büdös náci vagyok... Csak megsúgom, hogy a címerünkben is van árpád-sáv, de tudom, hogy ezt ti nem tudjátok, mert izrael és az USA zászlóját/címerét ismeritek csak. Lehet lepontozni, hajrá!!!
2011. máj. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
56%

"Aki ne nem kívánja a Jobbikot Magyarország élére, mért ír úgy mintha magyar ember lenne? Vándoroljatok már ki!"


vándorolj ki te. mi vagyunk többen...

2011. máj. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
63%

"Aki ne nem kívánja a Jobbikot Magyarország élére, mért ír úgy mintha magyar ember lenne? Vándoroljatok már ki!"


Ez csak a klasszikus jobbik f@szság. Miért ne lenne magyar ember az aki nem erre a girhes bandára szavaz??


Vándoroljatok ki ti valahová egy lakatlan szigetre, ott meg csinálhatjátok a saját (Nagy)Magyarországotokat, fülig érhetne a szátok mert Vona lehetne a miniszteretek Morvai pedig az elnökötök. Az csak hab a tortán hogy a multik a közeletekbe sem mennének, pont ahogy más épeszű ember sem!

2011. máj. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
37%

"Mondjuk ez igaz. Évtizedek óta nem volt magyar származású államfőnk."


Látom lemaradtam valamiről! Orbán mióta államfő???

2011. máj. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
Valakinek ezt a tisztséget is be kell tölteni.
2011. máj. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
51%
Miért kell vitázni jobbikosokkal? Még arra sem érdemesek, hogy szóba álljon velük az ember. Az ország leendő megmentői, akiknek egyetlen programjuk van, a cigányok elleni uszítás. Miközben minden értelmes magyar embert lezsidóznak, magyar ellenesnek tartanak. Nem az a lényeg itt, hogy ki zsidó, meg ki cigány, hanem hogy ki mit tesz az emberekért. És nem csak zsidó lehet gazdag, de az én példámat nem írom le újra.
2011. máj. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
87%

"ha kimegyek az utcára egy olyan pólóban, amin amerikai zászló van, akkor milyen menő vagyok, ha pedig egy olyan pólóban megyek ki, amin egy magyar zászló van, ne adj isten árpádsávos zászló, akkor meg büdös náci vagyok..."


Igen, sajnos ez valóban így van...

Amíg a népemet pártokra osztják, nem fog talpra állni ez az ország, így magyar emberként csak azt kívánhatom: magyar magyarnak farkasa ne legyen! Ez az érzés, a hazaszeretet nem ismer pártpolitikát, így én magamat nem jobbikosnak tartom, hanem olyan embernek, aki most a Jobbikban látja a tenniakarást és a jószándékot a magyarságért.

A nemzet a Fideszre tette a voksát. Magyar emberként teljes szívemből kívánom, hogy sikerüljön nekik talpra állítani az országot - tökéletesen mindegy, ki teszi ezt meg, csak tegye.

2011. máj. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a jobbik választási programjában láttam sok jó ötletet (abból a fidesz meg is csinált párat). A cigányügyről meg nyíltan beszél. Sokan ezt cigányozásnak veszik (főleg, hogy amióta van Jobbik, azóta folytat a média hadjáratot ellene), pedig aki élt vidéken, cigányok között az tudja miről beszélnek.

Mielőtt jönne a lepontozás: Én a Jobbikra szavaztam arra is fogok, mert ÉN őket jobbnak tartom a többinél. DE! Elítélem a neonáci támogatóit, az önkéntes katonáskodásdit és egyenruhásdit. Fogadjuk el gyerekek, hogy mindannyian mások vagyunk. Olyan párt úgysem lesz, ami mindenkinek tetszeni fog.


Styloo

2011. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
23%
Most akkor akasszunk aranyérmet a nyakába? Vagy inkább kötelet? En az utobbira szavazok.
2011. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!