Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy Orbán...

Mit szóltok hozzá, hogy Orbán a facebook oldalára azt írta ki, hogy cigány-gádzsó találkozó?

Figyelt kérdés
Tessék csak utána nézni, tényleg így van.
2011. máj. 20. 17:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedvem állandóan a facebookot bújni, azonkívül már megnéztem.
2011. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Ok bocs ez már nem aktuális.

De az igen, hogy Orbán ilyet írt ki.

2011. máj. 20. 17:27
 13/25 anonim ***** válasza:

Kérdzeő: komolyan gondoltad, hogy ezt Orbán írta ki? :D

Még arra is fizet embert, hogy a seggét kitöröljék kis túlzással, komolyan gondolod, hogy maga szerkeszti a facebookját? :O

2011. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy valamelyik sajtósa tette ki a képet meg ezt a szöveget, de akkor is elég hülyén hangzik.
2011. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Azt szólom, hogy Orbán még a számítógépét sem tudja bekapcsolni, nemhogy maga írja a blogját. Valamelyik hülye pincsije vezeti neki.
2011. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Lehet ez is csak valami kamu facebook. Szerintetek nekik van "idejük" erre?
2011. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ez szégyen!Teljesen mindegy hogy ő írta ki,vagy aki a facebookját szerkeszti.Magyarország miniszterelnökéhez ez méltatlan.Lejáratja magát és az országot is.

Amikor a Gyurcsány-Bajnai féle mszp kormány volt hatalmon akkor azt hittem,rosszabb már nem lehet.............Tévedtem.És addig nem is lesz jobb,amíg Magyarországnak vajdája lesz miniszterelnök helyett!!!

2011. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%
Őszintén megmondom, nem értem a problémát. A gádzsó nem cigány származásút jelent, ez maximum annyira pejoratív, mint cigányozni egy romát. Semennyire. Ráadásul szerintem poénnak szánták ezt a kiírást, amit bizonyít a hadizsákmány szó is. Csak sokan nem értik a viccet.
2011. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
63%
Én azt mondom,hogy ez legyen a legnagyobb problémánk...
2011. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
MIért lenne gond? a cigányok is cigánynak nevezik egymást. nem romának...sőt, kikérik maguknak!
2011. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!