Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért ad százezer...

Orbán miért ad százezer cigánynak munkát (2014-ig), Magyarnak meg nem?

Figyelt kérdés
Így is kevés munka van Magyarországon, a szegény Magyar családokkal mi lesz?
2011. máj. 20. 19:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nekik lesz további 900 ezer.
2011. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Majd utánna meg a cigányok a nyakunkra nőnek, és még rosszabb lesz. Mert ezek olyanok, ha a kis ujjad nyujtod nekik, az egész karod kell utánna.
2011. máj. 20. 19:50
 3/29 anonim ***** válasza:
60%
Mert ő sem 100% ig magyar.Egyszerűen ez egy hazaáruló és egy pulikutya az EU nak.Mindent megtesz amit kérnek.Ez a férgeknek még pénzt is ad amikor tönkreteszik az egész országot,világot.Grat minden embernek aki rá szavazott.
2011. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszem én, Orbán a cigányokat támogatja. Mikor így is mindig a szegény Magyarokon csattan az ostor, a hülyeségei miatt.
2011. máj. 20. 19:52
 5/29 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2011. máj. 20. 19:53
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Majd a mocsok magyarok kezdenek lopni,fordult a kocka.

5honapja munka nélküli vagyok és még van 600 000 sorstársam de azt lese sz@rják,csak a szegény romákat abajgatni meg egyenlő bánásmod...b@sszákmeg.

2011. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell aggódni. Úgyse lesz 100.000 cigány, aki dolgozni akar.
2011. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Így van, hiába adnak munkahelyet nekik, vagy el se fogadják mert "nem felel meg az igényeiknek" vagy csak pár hétig, hónapig maradnak ott.

Volt hogy munkahelyemre jött pár barna ember, és azt mondták "hát mink fő nem kelnénk ennyi pénzér az biztos". Hát én meg felkeltem és 3 műszakban nyomtam plusz hétvégén is sokszor!

Ez a különbség.

2011. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Na azért ne irígyeljétek ezt olyan nagyon! Ez nyilván közmunka lenne, vagy más szóval kényszermunka. És hogy tényleg rá tudják kényszeríteni őket, direkt ezért hozzák vissza a nyugdíjas rendőröket. (A TMRSZ honlapja kényszerléti szolgálatnak titulálja ezt.) A belügy fogja felügyelni az egészet. Ez sokat elárul a tervekből. Ezzel együtt is szerintem össze fog omlani ez az terv, mert az érintetteket még rendőri erővel sem fogják tudni munkára szorítani havi pár 10 ezerért; meg fognak szökdösni, otthagyják, beteget jelentenek stb.
2011. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Majd az lesz az érdekes, amikor azt hallom a hírekben, hogy elbocsátottak százezer dolgozót, másnap pedig százezer cigány kapott munkát... Egy kis adókedvezménnyel meg is lehet lépni... Kíváncsi vagyok, engem mikor rúgnak ki egy kisebbségi miatt...
2011. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!