Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért akarja szándék...

A kormány miért akarja szándékosan minimálbéres rabszolgákká tenni az egyenruhásokat?

Figyelt kérdés

Eddig azért az egyenruhások is kereshettek jópénzt, mert voltak jólfizető műszakpótlékok és egyéb juttatások.


De most az adórendszernek pont a kiskeresetűek az áldozatai, jövőre már az adójóváírást is el akarják törölni aminek szintén a kisember a vesztese.

És a táppénz és szabaságolás jogait is csorbítanák.

A műszakpótlékokat és egyéb juttatásokat is eltörölnék.

EZ MIND A KISEMBEREKET ÉRINTI

És most még ez a nyugdíj dolog is.....


Nem is lenne ez baj, de emellett a GAZDAGOK MEG JOBBAN KERESNEK AZ ADÓRENDSZER MIATT ÉS JOBBAN FOGNAK KERESNI AZ ADÓJÓVÁÍRÁS MEGSZŰNÉSE MIATT IS

miért akarja a kormány a társadalmi különbségeket?

Most kéne ám egy forradalom, jobban megérett a helyzet a forradalomra mint 56-ban vagy Gyurcsány idején


2011. máj. 20. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szinte tudtam, hogy kolopele elmaradhatatlan, minden kérdésben ellenállhatatlan kényszert érez azt ecsetelni, hogy mekkora vállalkozó és hogy nála egymillió ember dolgozik fejenként és havonta egymillió forintos munkabérért.
2011. máj. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Szinte tudtam, hogy kolopele elmaradhatatlan, minden kérdésben ellenállhatatlan kényszert érez azt ecsetelni, hogy mekkora vállalkozó és hogy nála egymillió ember dolgozik fejenként és havonta egymillió forintos munkabérért."


Tudod mit! Pukkadj meg az irigységtől! :P

Ezen az oldalon ez már nagyon megy!

2011. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem árulok zsákbamacskát, ha azt mondom, hogy a Fidesz mindig is vállalkozópárti volt, ami feltétlenül rossz. A közteherből pedig mindenki a jövedelmének ugyanazon hányadával vegye ki a részét. Viszont az egyenruhások utolsó mentsvárának eltörlése pofátlanság... Ez így nem fair. Legalább adnának helyette jobb fizetést, de nem. Elvárják, hogy ugyanazért a pénzért dolgozz még 15 évet, mert az olyan qrvajó nekünk(persze a léhűtő cigánynak gondolkodásnélkül odavágják a havi 80 ezer Ft-ot ezentúl is)


Styloo

2011. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

*ami NEM feltétlenül rossz


Elnézést,


Styloo

2011. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nemes egyszerűséggel azért mert vannak olyan tanult emberek akik 10 évet küszködnek azért hogy diplomát képesítést szerezzenek és rendőrnek meg kb 3 év alatt kitaul az ember. (tisztnek is sima rendőrnek meg 2 év alatt) és a kettő energia össze sem mérhető. Kb olyan a kérdésed hogy szegény (csak mondok vmit és nem sértegetni akarok) pl kukások vagy teszem azt culágerek keveset keresnek pedig sokat dolgoznak. Remélem érthető vagyok.
2011. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Te csak azzal nem vagy tisztában, hogy ők nem hogy évről évre többet keresnének, hanem kevesebbet, mert mindent megvonnak tőlük. A tíz évig küszködő diplomás pedig b@szhatja a tudását, ha ráég a ház :) Mellesleg ebben a bolognai rendszerben annyit fog érni a diploma, mint 15 éve az érettségi. (én is idén államvizsgázok)


Styloo

2011. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!