Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznátok fiatalokra?

Szavaznátok fiatalokra?

Figyelt kérdés
18 vagyok,és mostanában kezdtem azon gondolkozni,hogy szivesen jelöltetném magamat, mert ugy gondolom ez nem normális dolog ami ebben az országban megy. Szerintem a fiataloknak nincs itt jövője és ha nem teszünk ez ellen semmit mindenki el fog menni. Nem lenne hátrány ,hogy fiatal vagyok? (ráadásul lány)
2011. máj. 28. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha normális, magyar embereket végre segítő programod lenne, akkor minden további nélkül!
2011. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem hátrány, mivel az élettapasztalatod nem lehet akkora, mint egy 50 évesnek. Nem mondom hogy alkalmatlan vagy, de nem jósolok nagy szavazótábort.
2011. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Az hogy lány vagy az nem lehet hátrány egy 21. századbeli európai országban, ellenben az életkorod valóban kicsit problémás. Ha komolyan érdekel a dolog akkor lépj be először valamilyen ifjúsági politikai szervezetbe, légy ott aktív, gyűjts tapasztalatokat. Aztán majd 8-10 év múlva esetleg néhány év tapasztalattal a hátad mögött jelöltetheted magad.


19/F

2011. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

miért, akinek van tapasztalata az jó?

nézz rá az előző meg a mostani kormányra. van tapasztalatuk,mégsem változott semmi. Akkor miért ne lehetne megadni az esélyt a fiatalnak?

2011. máj. 28. 19:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A programodról lehet tudni valamit? :))
2011. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát konkrétat most nem irok le mert az elég sokáig tartana(és még nem mentem bele teljes részletességgel a kidolgozásukba,hiszen érdekelt,hogy egyáltalán lenne szavazótáborom)

de amúgy az oktatást,az egészségügyi ellátást biztosan változtatnám, ezen kivül törekednék,hogy a közlekedés rendbejöjjön

a cigánykérdést megoldanám,pl; csak az kaphat segélyt aki dolgozik is,és korlátoznám a születést.stb..

ilyesmikre gondoltam de természetesen még van idő bőven a választásokig addig gyüjtenék tapasztalatokat és rendesen kidolgoznék mindent.

2011. máj. 28. 20:59
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Én szavaznék. Elég baj h a fiataloknak nincs érdekképviselete. Pedig mindenkinek van a rokkanttól a cigányig. csak épp a fiatalok érdekeit nem nézni senki.
2011. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

A programodból pl. a cigánykérdés nem jó. Ahhoz,hogy ne segélyből éljenek,hanem dolgozzanak munkahelyek kellenek. Azt hogyan akarod megteremteni! Mások is kapnak segélyt,nem csak a cigányok.

A születéseket pedig szintén nem lehetne szabályozni.

Szerezz előbb tapasztalatokat,lehetőleg minél szélesebb társadalmi rétegnél. Nem pártnál,mert az nem vezet semmire.

Ha majd a saját keresetedből tartod el a családodat,lesz élettapasztalatod,akkor az ötleteidet is kitudod dolgozni.

Nem elég a jó ötlet,fontosabb az,hogyan lehet megvalósítani.

2011. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

kb 1 éve egyedül élek a barátommal,mert az édesanyám sajnos nemrég meghalt apámra meg nem tudok számítani.

nemigaz,hogy nincs tapasztalatom, csak szeretném,hogy normális legyen az országunk. Megmondom őszintén,hogy nem akarok itt maradni,mert nincs jövőm, csak akkor maradnék ha bejönne ez a politika dolog, csak sajnos az emberek lebecsülnek azért mert fiatal vagyok, úgyhogy szerintem felesleges probálkoznom..

2011. máj. 28. 22:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Sztem se maradj ebben a pöcegödörben mert az ilyen 21:30-asok miatt hamarosan cigányország leszünk.


Nem értem miért ne lehetne születést szabályozni?

Az állam tartja el ezeket az élősködőket nem? Akkor pedig az eltartást egészségügyi beavatkozáshoz kell kötni.

Amelyik nem vállalja az nem kap segélyt. Ennyi.

2011. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!