Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottátok? Elhunyt Mádl Ferenc.

Hallottátok? Elhunyt Mádl Ferenc.

Figyelt kérdés
Nyugodjék békében. Engem nagyon meglepett.
2011. máj. 29. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen olvastam. Hát 80 éves volt, annyira nem meglepő már ...
2011. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

engem is meglepett

sajnálom

nyugodjék békében

2011. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%

elsőnek

hány éves vagy?

én rokonaim 90 éves vagy öregebek voltak amikor meghaltak vagy sok 76 éves még helyből felugrik az asztalra

és ahhoz képest, hogy Mádl nem ivott és enm végzett roncsoló nehéz fizikai munkát és nem éhezett ahhoz képest keveset élt

2011. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ledöbbentem. Göncz Árpád meg már lassan 90!
2011. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem döbbentem meg csak annyira amennyire szoktam ha egy "híresség" meghal.

Viszonylag hosszú életet élt.


15:34-nek


Az én dédnagymamám meg a téglagyárba dolgozott 40 éven keresztül és 86 éves koráig élt.Pedig nem irodába dolgozott,nekem elhiheted.

Egyik barátomnak az anyja 62 évesen hunyt el,pedig egy bolti részleg vezető volt.Nem kellett neki se pakolni se semmit se csinálnia,de jött egy vérrög,és még csak nem is ült sokat,sőt még sportolt is.

2011. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3%
Jó nagy birka vagy, ha ennyi hozzáfűznivalód van. Ha gondolkodnál, akkor tudhatnád, hogy az egyik legjobb köztársasági elnök volt. Mit képzelsz magadról? Ha nem érdekel, hogy mi van, akkor miért írsz be ide, csak azért, hogy sértegethess egy halottat? Az, hogy rólad így beszélnek majd, miután meghaltál, érthető, mert egy senki vagy. És az is maradsz.
2011. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

"Ha gondolkodnál, akkor tudhatnád, hogy az egyik legjobb köztársasági elnök volt."


És mégis miért? :DD

2011. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Nyugodjon békében. Halottról pedig vagy jót, vagy semmit... :X
2011. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Minden volt,csak a legjobb közt.elnök nem. De nyugodjon békében.
2011. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok!


Nálam a híresség/nem híresség egyre megy. Ember, ember. A több pénz, és a parlamentben való részvétel nem jelent felsőbbrendűséget. Ugyanúgy tisztelem az utcai koldust is, mint Mádl Ferencet. Lényegtelen a pozíciója.


Szerintem a 80 év már szép kornak mondható, se nem kevés/se nem sok. Ha 80 évig élek, már boldog ember leszek. Nem értem a meglepettségeteket.



(Einstein is 'csak' 76 évet élt, pedig ha még legalább 5évig húzta volna, mennyi mindent adhatott volna még a fizikának...)

2011. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!