Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hallottátok hogy dr. Zrupkó...

Hallottátok hogy dr. Zrupkó Ferenc visszajön a Jászberényi kórházba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Tényleg visszajön? Hogyhogy?
2009. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, hálistennek. Én nagyon örülök neki!

Nem bírta a kórház két orvossal.

2009. okt. 12. 15:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen visszajött, dehát nem csak két orvos van.

Mondjuk ez egyéni vélemény de azok után amiért elküldték én biztos nem mennék hozzá vissza.És már nem az első volt.

2009. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Bocsi, én azt hittem, magától ment el, és most visszahívták. (nem tudom mi törént).
2009. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én nem hiszem el, amit mondanak róla, nagyon emberséges, és jó orvosnak tartom.

Azt hallottam, h egy anyuka elvesztette a babáját, mert nem császározta meg, de én úgy tudom, h ilyenkor mindig egy felette álló orvossal kell konzultálni, tehát nem feltétlenül Ő volt a hibás. Az anyukát nagyon sajnálom, borzasztó lehet, de ettől én még 100%-ban megbízom Zrupkóban. Amit én tapasztaltam, arról tudok beszélni, a többi pedig lehet szóbeszéd.

2009. okt. 13. 08:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem ő hozzá járok én nem tudom, csak azt írtam le amit a csecsemősök (közeli ismerősöm) mondtak, aki ott volt.De nem kötözködésnek írtam az én orvosomról is rosszat mondanak.Meg a többiről is.
2009. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vettem kötözködésnek, tényleg igaz, h mindenkiről hallunk jót, rosszat is:)
2009. okt. 14. 10:34
 8/10 anonim válasza:
Sziasztok!Én négy éve nála szültem a kislányomat.Tündéri volt,nagyon precíz,emberi és odafigyelő.Azóta is hozzá járok,nagyon sajnálom,hogy már nincs a kórházban.Nemrég voltam nála,és beszéltem is vele.Sajnos nem megy vissza a kórházba,tényleg nem :( .De aki nem szülni készül,ajánlom tiszta szívből,mert nagyon rendes és lelkiismeretes doki! :)
2010. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sziasztok!Sajnos én voltam aki miatt 2008-ban elment a kórházból,mert nem császározott meg.Ez miatt halt meg a babánk,és veszítettem el a méhemet is.Sajnos még azóta sem vagyok túl az egészen,pszichológushoz járok miatta.jól gondoljátok meg hogy kiben bíztok meg.Én végig pénzeltem,és ez lett belőle.Sajnos csak egy sírhalom ami kint van a temetőben.Ha valakit ezzel felzaklattam atól elnézést kérek.De ha valaki kíváncsi a történetemre szívesen írok neki legalább könyitek a lelkemen.Sziasztok!
2010. szept. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.:-(

Eze eseten amúgy kívül amúgy nekem sem szimpatikus, nem is mennék hozzá!De ahogy az én orvosomról is rosszat mondanak, úgy róla és másról is.De nagyon sokat hibázott már!Dehát tényleg mindenkinek saját dolga kihez megy.Én nem mernék hozzá menni.Nekem is napjaim vannak hátra és nagyon szeretnék megbízni mind az orvosba mind a szülésznőbe.Nem szeretnék még a szülés utolsó pillanatában is azon izgulni tényleg jól döntöttem e.

2010. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!