Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit hallottatok DR MAKAI...

Mit hallottatok DR MAKAI ZSOLT szülész-nőgyőgyászról? Járt már vki. nála a magánrendelésén? A Jahn Ferenc Kórházban dolgozik, és Pesterzsébeten van magánrendelése.

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az erzsébeti sztk-ba jártam eddig hozzá,28 hetes vagyok.Aztán úgy döntöttem,hogy nála szeretnék szülni,azt mondta,hogy akkor jövő héttől járjak a magánrendelőjébe.Csak úgy néz ki a kiírt időpontomban síelni fog,sajna későn szóltam neki.Azért megpróbáljuk hátha előbb vagy később jön.Egyébként szerintem normális,lelkiismeretes doki.Neked mi a véleményed róla?
2009. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ő műtött missed ab-bal sajnos. nagyon nagyon nagyon emberséges volt.
2010. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fiatal. Még hozzám képest is. Lelkiismeretes. Igen. Az a legjobb szó, hogy emberséges!

Remélhetőleg az is fog maradni és nem fásul el.

Mit ne mondjak... gondoskodó.

Magánrendeléshez képest is emberibb, mint akivel eddig "dolgom volt". Vizsgálat közben is elnézést kér és tiszteletben tartja, hogy nők vagyunk.

2010. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok igen jól írta utolsó, ez mind jellemző rá. pedig nem a magánrendelésén voltam, és még soha életemben nem is látott engem a kórház előtt, és én ilyen emberi orvossal még soha életemben nem találkoztam. amikor elkezdtem sírni elnézést kért, hogy felzaklatott a kérdésével. ismerősömmel amikor közölni akarta a műtét utáni teendőket kiküldte a nővéreket a kórteremből, mert ez annyira magán dolog volt, és tiszteletben tartotta.

nagyon szurkolok neki, hogy ilyen is maradjon. tényleg fiatal :) féltem is ettől, de örülök, hogy a sors az ő kezébe vitt, ha már egyszer kórházba kerültem.

2010. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én most Decemberbe szültem nálla.Nagyon ajánlom mindenkinek nagyon jo doki.Rendes lelkiismeretes doki mindent meg lehet vele beszélni és szülésnél végig bent volt velem.szoval nagyon jo doki.
2010. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok,

én egy szintén Jahn Ferences dokitól (ezt hagyjuk, mert ez egy hosszabb történet) mentem át a 10 év után a Makaihoz, és nem bántam meg a döntésemet!! Nála szültem (viccesen kevés pénzért 60e Ft 2011-ben), hozzá jártam terheskezelésre, mindenre. Nála emberségesebb, normálisabb dokit életemben nem láttam! Konkrétan neki köszönhetem, hogy van egy egészséges gyönyörű 8 hetes fiam! Sosem fogadott el pénzt a kórházban, a magánrendelése pedig szintén nem túl drága, de inkább a kórházba hívja be az embereket, ahol pedig nem fogad el pénzt. Volt alkalmam megismerni a Jahn Ferencben az összes dokit (sajnos egy hónapot feküdtem bent), és MESSZE VERI MINDET emberségben!! nem röstell tanácsot kérni idősebb dokiktól, és valóban mindig a páciens érdekeit nézi. Engem pl. telefonon hívogatott, hogy ennek meg annak a vizsgálatnak mi lett az eredménye. Fejben tartotta az olyan vizsgálataimat is, amiket nem ő csinált (pl. genetikai), és utána felhívott, érdeklődött, hogy mi volt. nem úgy, mint a másik, akihez 10 évig jártam, és mindig be kellett mutatkoznom neki :(

Szóval: HAJRÁ MAKAI DOKI!!

2011. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Babi0906 ***** válasza:
Én hozzá járok magánrendelésre Erzsébetre (23+3) a párommal úgy döntöttünk, hogy felkérjük a szülésre, de nem tudom mennyi a tarifa ? Általában a rendelési díj 10szerese így olvastam. De nekünk nagyon szimpatikus. Nem csak elveszi a pénzt és útnak ereszt. Mindent elmagyaráz, ha felhívod mert kérdésed van nem bunkózik, de sok jót írhatnék még.
2012. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!