Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El lesz törölve a 40 év...

El lesz törölve a 40 év munkaviszony utána nyugdíj? Vagy már elvan?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Remélem igen. Ugyanis diszkriminatíven csak a nőkre vonatkozik. Ráadásul ott is csak a primkókra, mert az iskolai idő (középiskola egyetem) ne számított bele.
2011. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ugye mekkora baj, hogy a könyv előtt ülés nem munka? Én is azt akarom, hogy kapjak fizetést, mivel középiskolába járok!

Pont, hogy ennek kéne maradnia...

2011. máj. 31. 21:53
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

21:53

Persze aki meg tanulni is lusta azzal kivételezzünk mi?


Szerintem meg a nőknek magasabb nyugdíjkorhatár kéne, mert úgyis tovább élnek. Inkább a férfiaknak kéne 40 év munkaviszony után nyugdíjba menni hogy -ha már fizetniük kell- akkor kapjanak is vissza valamit még életükben.

2011. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ők legalább a két kezükkel dolgoznak. És mi az, hogy nőknek magasabb nyugdíjkorhatárt? Ugye tudod, hogy az ápolók (mint anyám, aki 35 éve az), kb. napi szinten 100 kg-s betegeket emelgetnek?
2011. máj. 31. 22:16
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

22:16

"Ugye tudod, hogy az ápolók (mint anyám, aki 35 éve az), kb. napi szinten 100 kg-s betegeket emelgetnek?"


És akkor most mit csináljak? Asszed a férfiak nem? A férfiak általában sokkal nehezebb munkákat végeznek mint a nők.

De nem is ez a lényeg hanem az hogy korábban halnak. Így már el sem érik a nyugdíjkorhatárt hanem előtte elpatkolnak tehát egész életükben csak fizetik be a sok lóvét amiből semmit nem látnak!

2011. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

" A férfiak általában sokkal nehezebb munkákat végeznek mint a nők. "


Rendben, kezdj el akkor nőkkel radiátorokat emeltetni meg stb...

2011. máj. 31. 22:35
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

22:35

Na látod. Nem is beszélve arról hogy az elméleti szervezőmunka is általában a férfiakra marad.

Ehhez képest a nők ugyanannyit esetenként többet is keresnek ilyen munkákkal hogy recepciós, meg telemarketinges meg hostess.

2011. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bárki lehet hímk*rva...
2011. máj. 31. 22:44
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

akkor ahhoz mit szóltok hogy a minta USA nevű országban indítottak egy olyan népszavazási kezdeményezést és csináltak egy olyan törvényjavaslatot, hogy mivel USÁban a nők átlagban több időt élnek mint a férfiak a nők több nyugdíjjárulékot fizessenek, mert ugye hosszabb ideig jár nekik általában a nyugdíj


ezt nem én találtam ki, metro újságban volt

2011. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

egyébként a nőkre ugyanaz vonatkozzon mint a férfiakra.....

milyen dolog az, hogy csak a nőknek jár ez meg az....

na ez a diszkrimináció

2011. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!