Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Független Vajdaság? (lent)

Független Vajdaság? (lent)

Figyelt kérdés

Vajdaság előbb-utóbb független lesz!Ez már nem kérdés!

Ez nem azt jelenti,hogy Magyarországhoz csatolják,de a nagyhatalmak ezen munkálkodnak,hogy Vajdaság sem legyen Szerbia része!

Ez nem holmi duma!Ez a jövő!


Mi a véleményetek erről?


2011. jún. 2. 17:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%

"Tulbecsülöd az ENSZ-t!Az USA a megmondója mindennek!"

És ez most hogy jön ide?

Az USA se támogatja. A többséget szerintem nagyon nem érdekelné, az USÁ-nak viszont nem érdeke, hogy Európában válsággócot teremtsen. Márpedig ha megengedi, hogy Koszovó csak úgy átsoroljon Szerbiából Albániába, akkor milyen jogon tagadja meg, hogy Erdély és a Dél-Felvidék visszakerüljön Magyarországhoz, az ún. nyugati határszél és Dobrudzsa Bulgáriához, a Boszniai Szerb Köztársaság Szerbiához, a horvát többségű boszniai területek Horvátországhoz, a Novi Pazari Szandzsák Boszniához, Dél-Montenegró, Nyugat-Macedónia és Északnyugat-Görögország pedig Albániához?


"Nem tudok neked linket adni! "

Akkor én meg nem tudom elhinni amit mondasz.


"Ezt nem a neten olvastam!"

Akkor hol?

2011. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

18:34


Az USA kezeli a válságot is!Eléggé megszeliditette a szerbeket!De le akarja törni!És a németek és angolok is!


Ezt egy amerikai ismerősöm mondta,aki 1987-ben előre elmonda,hogy lesz délszláv háború!

1997-ben,hogy Koszovo elmegy!

És tavaly,hogy Vajdaság is elmegy!

Sőt még más egyébb területeket is veszit majd Szerbia!

És azt is mondta,hogy pl.a székely autonomia Magyarországon mulik!

2011. jún. 2. 18:40
 13/24 A kérdező kommentje:
1999-ben USA beakart jönni Vajdaságba is,de akkor MO,aza Orbán Viki azt kérte,hogy ne tegyék,mert állitólag áldozatokkal jár!Ez akkor hiba volt részünkről!
2011. jún. 2. 18:41
 14/24 anonim ***** válasza:
55%

"Az USA kezeli a válságot is!Eléggé megszeliditette a szerbeket!De le akarja törni!És a németek és angolok is! "

Továbbra is várom a forrást.


"Ezt egy amerikai ismerősöm mondta,aki 1987-ben előre elmonda,hogy lesz délszláv háború!

1997-ben,hogy Koszovo elmegy!

És tavaly,hogy Vajdaság is elmegy! "

Csak nem látnok az illető? :D

Bocsi, de amíg nem mutatsz forrást, újsághírt, vagy könyvet, amiben ez le lenne írva, addig nem hiszem el.

2011. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

18:45


Nem is akarlak meggyőzni!

2011. jún. 2. 18:50
 16/24 anonim ***** válasza:
54%

Akkor mégis miért írtad ki a kérdést?

Amúgy nem tartom irreálisnak a dolgot. Van benne logika. De azt erős túlzásnak tartom, hogy az USA, az UK és Németország számára ez ekkora külpolitikai prioritás lenne. Pláne a líbiai háború közepén, úgy, hogy Obamát még azért is támadják, hogy Irakot és Afganisztánt sem zárta le. Egy negyedik "háború" végképp kicsapná a biztosítékot.

Amúgy nekünk, magyaroknak jó lenne. Én örülnék neki.

2011. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

18:57


Ez nem fog háborúval járni!

Ez leginkább Németország kivánsága,de USA és Amglia is érdekelt benne stratégiailag és gazdaságilag!

Az orosz már nem elenfél nekik,de azért mégis csenben,lassan,nyugisan akarják elintézni!

2011. jún. 2. 19:27
 18/24 anonim ***** válasza:
51%
Na ez az, amit én nem hiszek el.
2011. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
72%

"Én annyit hallottam/olvastam, hogy végre autonómiát fog kapni, külön parlamenttel stb. De ez már több hónapja volt asszem. Azóta nem tudom, hogy haladnak a dolgok."


Vajdaságnak már nagyon régóta autonómiája és külön parlamentje van.

2011. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
53%
A Délvidék csakis a magyar röghöz tartozhat. Magyar kéznek kell kisöpörni a rácokat onnan.
2011. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!