Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Független Vajdaság? (lent)

Független Vajdaság? (lent)

Figyelt kérdés

Vajdaság előbb-utóbb független lesz!Ez már nem kérdés!

Ez nem azt jelenti,hogy Magyarországhoz csatolják,de a nagyhatalmak ezen munkálkodnak,hogy Vajdaság sem legyen Szerbia része!

Ez nem holmi duma!Ez a jövő!


Mi a véleményetek erről?


2011. jún. 2. 17:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit hallottam/olvastam, hogy végre autonómiát fog kapni, külön parlamenttel stb. De ez már több hónapja volt asszem. Azóta nem tudom, hogy haladnak a dolgok.
2011. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%

LOL


Miért csatolnák a Vajdaságot MO-hoz? Mi közünk van hozzá? Te a Délvidékre gondolsz.


[link]

2011. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hátha. Belgrád "öleléséből" mindenki menekülni igyekszik, a szerb fennhatóságú területek szétdarabolódásának lehet, hogy nincs még vége.
2011. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Ezt hol olvastad?

Link?


Az szinte biztos, hogy nem fog egyesülni Magyarországgal. Legalábbis rögtön nem. Koszovó és Albánia egyesülését sem engedik az ENSZ.

2011. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A kérdésemben ez van:


"Ez nem azt jelenti,hogy Magyarországhoz csatolják,de a nagyhatalmak ezen munkálkodnak,hogy Vajdaság sem legyen Szerbia része! "


Én pontosan azt irtam,hoy nincs arról szó,hogy MO-hoz csatoljáK!

Bár a horvátok biztos követelni fogják Szerémséget!

Ezt mi is megtehetnénk legalább Bácskával kapcsolatban!


Ja és Koszovó egyesülni fog Albániával!Erről népszavazás által döntenel majd!

2011. jún. 2. 18:19
 6/24 anonim ***** válasza:
23%

Kedves 18:12-es!

És a Délvidék miért kapna autonómiát? A Vajdaság a jugoszláv időkben kvázi autonóm terület volt a Szerb Jugoszláv Köztársaságon belül. A Délvidék semmi ilyet nem mutathat fel.

Amúgy csak annyi köze van Magyarországhoz, hogy 1920-ig hivatalosan a Magyar Királyság része volt.

2011. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

18:19


Bácska lakoságának csak a fele szerb!

Ha nem tartozna Szerbiához csak 20%-a lenne az!

2011. jún. 2. 18:21
 8/24 anonim ***** válasza:
55%

"Ja és Koszovó egyesülni fog Albániával!Erről népszavazás által döntenel majd!"

Megintcsak linket kérnék. Még az előzőre sem adtál.

Mellesleg Kárpátalja 98%-ban megszavazta a függetlenséget, de Kijev lesz@rta. Ennyit ér az egész.

Az ENSZ kijelentette, hogy nem támogatja Koszovó egyesülését Albániával, mert nem akar precedenst teremteni. Sőt, csak úgy ismerték el Koszovót, hogy az vállalta, hogy nem egyesül Albániával.

2011. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%

Második vagyok.


Bocs kérdező, hogy nem azt mondtam amit hallani akartál. :D én kérek elnézést.

2011. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Az ENSZ kijelentette, hogy nem támogatja Koszovó egyesülését Albániával, mert nem akar precedenst teremteni. Sőt, csak úgy ismerték el Koszovót, hogy az vállalta, hogy nem egyesül Albániával."


Tulbecsülöd az ENSZ-t!Az USA a megmondója mindennek!

Volt egy ENSZ rezolució 1999-ben,amiben rögzitette,hogy Koszovó nem lehet független!Mégis az lett!

Ennyit az ENSZ-ről!


Nem tudok neked linket adni!

Ezt nem a neten olvastam!

2011. jún. 2. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!