Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy van az hogy Orbán befogta...

Hogy van az hogy Orbán befogta a száját az amúgy kritikus hangú közgazdászoknak, és lassan már sehol nem lehet róluk hallani?

Figyelt kérdés

Róna Péter

[link]


Bogár László

[link]


Lóránt Károly

[link]


Csaba László

[link]



Ne kezdje a nagy Fidesz rajongótábor hogy mind ostoba, ugyanis ezek mind neves és elismert közgazdászok akik tanítanak és magas pozíciókat töltenek be.


Csak mintha a Fidesznek nyűgösek lennének hirtelen!


2011. jún. 10. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Miből gondolod h befogta a szájukat? Én pl Bogár Lászlót a közelmúltban is többször láttam a tévében.
2011. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Pár napja Róna Péterrel hallottam egy interjút valamelyik "királyi" adón. Fel is kaptam a fejem, hogy ki az, aki ennyire az uralkodó nézetek ellen érvel ezen a csatornán (méghozzá értelmesen, pengeéles logikával).
2011. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Mi történt a KT.-val mikor azt mondták, hogy szar a költségvetés?
2011. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Előre jelzem hogy mindenkinek hasznosat adok, mert ez egy ilyen kérdés!


De valahogy mintha sokkal kevesebbet szerepelnének, a fidesz közeli TV k ben, és mintha nem olyan jelleg habitussal bírálnák "hatnák" azt ami ma törték.

" miközben pontosan ráillenének a múltban megfogalmazott bírálatok a fideszre is"

2011. jún. 10. 13:20
 5/9 A kérdező kommentje:

"""Pár napja Róna Péterrel hallottam egy interjút valamelyik "királyi" adón. Fel is kaptam a fejem, hogy ki az, aki ennyire az uralkodó nézetek ellen érvel ezen a csatornán (méghozzá értelmesen, pengeéles logikával).



Igen, szerintem ma Róna az egyik legjobb magyar közgazdász. De azt is tudom hogy soha nem fog szerepet kapni a kormányzásba, ugyanis bizonyos csoportoknak " akik valójában a kormányok felett állnak" nem lenne kifizetődő!

2011. jún. 10. 13:29
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Mert azok nemmagyarok. A fülkeforradalom ellenforradalmárai akik ellenkeznek Vikirállyal.
2011. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Jelenleg Orbánnak mindenki nyügös aki egy kis eröt képviselt a Fideszen korábban. Érdekes módon a kormányon és a frakció élén egyetlen prominens fideszes sem szerepel. Csupa olyan hátsofél polirozó akiket bármikor eldobhat.


Sztálin pontosan igy cserélgette a vezetésben az embereket. Aki megerösödött, az akkori protokol szerint mehetett a lágerbe vagy a kivégzösztag elé. Fideszben annyi történikm hogy vagy pozicio nélkül les vagy jó messziröl, Bruxelles-ben mellékpályáról nézelödik.

2011. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"""Jelenleg Orbánnak mindenki nyügös aki egy kis eröt képviselt a Fideszen korábban



Persze.

A politológiában ismert amit ma a fidesz csinál.

A "törzstagokat" hátrébb lépteti és a párt vagy az egységes elnöki holdkört képviselőket előre tolja a kedvezőtlen intézkedések meghozatalára. Amikor látja hogy a tűrőkéesség rugója kattanásra feszűlt, akkor jönnek a törzstagok, mint a megmentők, és elmondják hogy ez már tényleg sok. Hogy ők fele ennyre sem kegyetlenek, és majdnem a haza megmentői címmel a mellükön fogják lenyeletni az országgal a keserű pirulát. Ez kb a választások előtt egy vagy másfél évvel fog bekövetkezni, mert ekkorra már készűlni kell a választásokra!

2011. jún. 10. 13:58
 9/9 anonim ***** válasza:
16%

Bogár, Róna és Lóránt kommunisták, kész szerencse, hogy Orbán nem hallgat rájuk. Bogár és Lóránt egyébként nem elismertek. A közgazdaságtan Drábikjai.


Csaba László meg, aki a legelismertebb köztük, sok mindenben egyetért a kormánnyal.

2011. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!