Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon mikor leszünk képesek...

Vajon mikor leszünk képesek levetni ezeket a 'szépséges' szokásokat? -múltban élés -örökös siránkozás, pesszimizmus -egymásra acsarkodás (talán irigykedés is)

Figyelt kérdés

Nagyon szép hátráltató tényezők ezek és le kellene vetni ezeket, mert így nem jutunk sehova.

Most pedig felkészülök arra, hogy mindenféle tetűládának elmondanak majd, de sebaj, bírom idegekkel.


2011. jún. 11. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
soha, ilyen az emberi faj
2011. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

"Most pedig felkészülök arra, hogy mindenféle tetűládának elmondanak majd, de sebaj, bírom idegekkel."


Ne siránkozz, azzal nem jutunk sehova. :D

2011. jún. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nert nemamosolygó éhhalottaké a jövő!


Még is, mi a tagbaszakadtnagy F nekkellene örűlni?

Orbán koronázásának?

Vagy hogy akik eddig sem szűkölködtek azoknak anagy királyunk jóvoltából még több jut.


Mi a kócosan pompázó P miatt kellene optimistának lenni?



Te kérdező, írj már le, csak 2-3 dolgot, ami tuti arra mutat rá, hogy a magyar átlagnak jobb lesz, és még ki is húzza éhalál nélkül azt a 15-20 évet, amikor szétesünk és akik Ausztriához csatlakoznak azoknak jobb lesz! """ talán"

2011. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"""Vajon mikor leszünk képesek levetni ezeket a 'szépséges' szokásokat?


Az elmúlt 22 lejtője rakta sajnos a társadalomra, és ha sem pesszimista sem optimista nem vagyok,akkor is sikerekben igen gazdag 20 évet adok annak hogy nullázzunk, aztán újabb 20 hogy egy ki optimizmus is legyen!


-múltban élés -örökös siránkozás, pesszimizmus -egymásra acsarkodás (talán irigykedés is)


Minek kellene örülni?

Mi az ami azt mutatja hogy jobb lesz?

És acsarkodás,irígykedés?

Én nem láttam egy magas jövedelkműt sem aki azt mondta volna, " Nekem igaz jó ez az Ov fajta egykulcs, mert az autóm nem 3. hanem 2 évente cserélem, de gazdaságilag elhibázzott, ezért nem támgatom. És szolidalitást vállalok azzala sok alacsony jövedelmüvel, akiknek kevesebb lett a jövedelme.


KB

2011. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"""Nagyon szép hátráltató tényezők ezek és le kellene vetni ezeket, mert így nem jutunk sehova.



Miben hátráltat?

És ha optimisták lennénk akkor ez a 22 év nem is így sikerűl?


""Most pedig felkészülök arra, hogy mindenféle tetűládának elmondanak majd, de sebaj, bírom idegekkel


Haver, az idege annak van ki, akinek a forgalma a felére csökkent, vagy aki dolgozik és a számlái "+ kifizetetlen" csak gyűlnek. Akik alacsogy bérért dolgoznak és csak azt látjákhogy a kosárt amit eddig 5000 ből teli vásárólt, ma már csak 6500ért tudja. Vagy azok akik kevesebbet visznek haza az egkulcs miatt.


Azoknak az idegrendszerével te miért nem foglalkozol?

2011. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
62%
Akkor, mikor 40 év munkaviszony után nem áll elő az a helyzet, hogy 5-én anyum megkapja a fizetését, befizetjük a számlákat, és nincs mit enni 10-től kezdve. Akkor majd nem leszek pesszimista, és dühös sem. Addig ideges, ingerült, dühös és pesszimista leszek.
2011. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kommunizmusban jól belénk nevelték ezeket.

Ráadásul manapság is vannak kisebbségi csoportok akik ebből megélnek. Addig amíg ez elfogadott megélhetési forma, addig lesz is ilyen.

2011. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Okés, itt írkálások lesznek.

18:56-os, egyáltalán nem siránkozok.

2011. jún. 11. 21:34
 9/16 A kérdező kommentje:

'Nert nemamosolygó éhhalottaké a jövő!


Még is, mi a tagbaszakadtnagy F nekkellene örűlni?

Orbán koronázásának?

Vagy hogy akik eddig sem szűkölködtek azoknak anagy királyunk jóvoltából még több jut. '


De nem is azoké, akik végig siránkozzák az életük.

Ide hogy a Jóistenbe jön Orbán? Nem értem. Orbánra a tököm se kíváncsi.

2011. jún. 11. 21:39
 10/16 A kérdező kommentje:

'Haver, az idege annak van ki, akinek a forgalma a felére csökkent, vagy aki dolgozik és a számlái "+ kifizetetlen" csak gyűlnek. Akik alacsogy bérért dolgoznak és csak azt látjákhogy a kosárt amit eddig 5000 ből teli vásárólt, ma már csak 6500ért tudja. Vagy azok akik kevesebbet visznek haza az egkulcs miatt.'

Azt én is felfogom, hogy sokan nem tudnak nyugodtak lenni a számlahegyek miatt, plusz a jövedelem is csökken, de azt ne várjátok már el tőlem, hogy odamenjek Orbánhoz és a magyar nép nevében egy jókora nyaklevest lekeverjek neki.

2011. jún. 11. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!