Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik kerülne hatalomra,...

Ha a Jobbik kerülne hatalomra, sokan hagynák el az országot?

Figyelt kérdés
Hogyan kezelnék külföldi országok az esetleges tömeges magyar kivándorlókat?
2011. jún. 12. 10:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
63%

Lehet sokan mennének el tényleg, akiknek nem tetszenének a változások, vagy nem értenek egyet a Jobbik által képviselt dolgokkal.


De az éremnek két oldala van. Ha megnézzük, hogy 5-6 millió magyar él ma külföldön az egész világon, akkor azt a kérdést is felteheted magadnak, hogy sokan jönnének-e haza.

2011. jún. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
38%
A józanul gondolkodó,tisztességes magyarok menekülnének el.
2011. jún. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem, miért gondolod, hogy tömeges kivándorlás lenne. Orbán hatalomra kerülésénél sem történt ez meg pedig ő is elég szélsőséges.


Ez attól függene, hogy a Jobbik mennyire tudja rendberakni a gazdaságot, tudja megakadályozni a széles néprétegek elszegényedését.

2011. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
40%

Persze , sok kermulti menne ki.

De az csak jót tenne a magyar gazdaságnak!


Persze a külföldi nyomásmiatt,eleinte rosszabb lenne, de aztán gyorsan változna!

2011. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
60%

,,Persze , sok kermulti menne ki.

De az csak jót tenne a magyar gazdaságnak! "



Szerintem is jó lenne a tömeges munkanélküliség.

2011. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
64%
Nem hagynák el sokan az országot, mert nincs is hova. És miért kellene tömegesen kivándorolni? És kinek? Te itt most valami hitleri rezsimet vársz a Jobbiktól? Ha akarnák, se tudnák megcsinálni. Amúgy viszont az lenne a legnagyobb baj, hogy Magyarországot pillanatok alatt megfojtanák, ellehetetlenítenék a külföldi hitelezők és a nemzetközi szervezetek egy esetleges jobbik uralom esetén. Tehát a kormányzásuk, ha létre is jönne, nem tartana sokáig, viszont óriási hirtelen elnyomorodással járhatna. hacsak nincs valami titkos fegyverük egy ilyen helyzet kezelésére.
2011. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
72%

Dantes válasza:


Neked nem fáj az ostobaság?


Ahol a kermultik elmennének,ott szinte azonnal megjelennének a magyar áruházak, kis kerek.

Nagyrészben magyar teméket árúsítva, sőt helyit.



Az az, hamar megtriplázodnának a munkalehetőségek!

2011. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan! Nem a Suzukit, Audit űznék el, hanem pl. azt a Tescót, amelyiknek az a boltja úgy működhet tovább, hogy egérürüléket, meg igazi egereket találnak az áruházban.
2011. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
68%
Én biztos mennék, nem érdekelne a gazdaság alakulása. Arra az ideológiára, ami velük együtt érkezne az országba én nem vagyok vevő. Már most is erősen gondolkodom a külföldi szerencsepróbálásra ha a KDNP még egyszer kormányközelbe kerül.
2011. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
Mért hagynák? Az eddigi kivándorlók többsége a magasabb életszínvonal reményében ment ki. Most ha itthon magasabb lenne mint külföldön akkor már mi értelme kimenni? Sínylődni jobb?
2011. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!