Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a cigányokkal, ha a...

Mi lesz a cigányokkal, ha a jobbik kerülne hatalomra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 09:25
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%
kénytelenek lesznek elmenni dolgozni, mint mások
2011. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
91%
Elkezdenek dolgozni, tanulni, művelni a földjeiket, szép lassan rá lesznek akaratuk ellenére is kényszerítve, hogy a gyerekeiknek már szebb életük lehessen mint nekik.
2011. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
91%
Az maga a pokol lenne nekik. Dolgozniuk kéne. De sajnos ez a veszély őket nem fenyegeti.
2011. aug. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
97%

Dönthetnek, hogy vagy beilleszkednek és a Jobbik ugyanolyan polgárként kezeli őket, mint bárki mást, vagy folytatják az ingyenélő, bűnöző életmódjukat, viszont 10* akkor szankciókra kell számítaniuk, mint most.

Mivel a Jobbik elismeri a cigánybűnözés létezését, ezért kiemelt figyelmet fordítanának a cigány kisebbségre, akik kénytelenek volnának meghúzni magukat és elmenni dolgozni, mivel a segélyekből nem tudnának tovább megélni.


Mindenki azt hiszi, hogy a Jobbik cigányellenes, pedig a következő pár cigány generációnak nagyon is jót tenne az ő hatalmuk, a mai, becsületes cigányok pedig csak jól járnának.


Én nem vagyok Jobbikos, nem is rájuk szavaztam, de a cigánykérdést szerintem ők kezelnék a legjobban.

2011. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 gr. Shadow ***** válasza:
89%

A ma élő generációk úgy éreznék hogy a pokolba kerültek, hiszen vége lenne számukra a munkamentes és pozitívan diszkriminált életnek. Aztán a gyermekeik és azok gyermekei már sokkal jobb körülmények között élnének és természetes lenne számukra a munka és törvénytisztelet.

Azon kevesek számára pedig akik most is a társadalmi normák szerint élnek és dolgoznak, nem jelentene több változást a jobbik kormányzása mint az átlag magyar számára hiszen ők is azok.

2011. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim válasza:
37%
én jobbikos vagyok, és rühellem a cigányokat!! és felvállalom !! ha a jobbik kerülne hatalomra, én ajánlanék egy újabb Recski munkatábort...
2011. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Ha a Jobbik lenne hatalmon akkor nem folyna el pénz a mi adónkból a cigányok segélyezésére és már azzal is spórolhat az állam. Ami még fontos lenne vissza a magyar tulajdonokat a külföldi kezekből. Ami ebbe az országba megy az egyenlő a magyarok megnyomorítása program lásd devizahitelesek.
2011. aug. 11. 10:01
 8/47 anonim ***** válasza:
36%

Mi az pontosan ami külföldi kézbe került és hogy venné a Jobbik azt vissza?


Másrészt milyen megoldást tartanál méltányosnak a devizahitelesekkel kapcsolatban?

2011. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
90%
A cigányok álla lekopna mikor mennének segélyért és pénz helyett szappant kapnának :D xD
2011. aug. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
39%
Ha a jobbik kerülne hatalomra, a cigányok máris rohannának dolgozni, tanulni, és felvirágoztatnák a magyar gazdaságot seperc alatt helyettünk.
2011. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!