Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik kerülne hatalomra,...

Ha a Jobbik kerülne hatalomra, hogy képzelik el az államosítást? Miből akarnák kifizetni az árukat a cégeknek, földeknek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 23:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Bevonulna a Magyar Gárda Zagyvával a teszkóba és kijelentenék hogy ez most már az övék (persze ingyen). Majd meginnák a söröket.
2011. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Természetesen elő lennének szedve a dokumentumok, amik le vannak titkosítva és kiderülne, hogy mekkora sumákolások mentek az utóbbi pár évtizedben.

Aztán az elprivatizált értékek jelenlegi tulajait lecsuknák szépen.

2011. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

23:34- nek:

szóval vannak iratok, amelyek titkosítva vannak, de azért te tudod, hogy ezen (titkos!) iratok alapján le kellene csukni egyes embereket....

azt hiszem, téged sem az eszedért fognak elrabolni az ufók...


a kérdésre:

a jobbik annyi hülyeséget beszél, hogy ha mindre reagálna valaki, akkor azzal telne el a fél élete :)

2011. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azokban annyi volt a sumákság, hogy olcsón adták el. És amúgy ha lecsuknak pár embert attól még nem kerül vissza.
2011. aug. 27. 23:49
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

"hogy kapnak akkora fizetést hogy kb 30 család kap annyit havonta, "


Húúúú, hol osztogatnak ilyen állásokat? Nekem is kell egy ilyen! Tudnál erről valami részletesebb információval is szolgálni? De ne azzal, hogy ismered azt, aki látta azt aki nek a sógora beszélt valakinek a nagynénjével, aki a halottlátónál kihallgatta a mellette ülőt, mert ennek kicsit nehéz lenne utána járni...


Pedig milyen jó cikket lehetne ebből írni!


Pedro

2011. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
a politikusokról beszéltem... ennyire gyík nem lehetsz -.-"
2011. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"hogy kapnak akkora fizetést hogy kb 30 család kap annyit havonta, "


AZért az sok lenne. Egy átlag család havi jövedelme 300 összesen. HA Orbánnal összehasonlítjuk akkor csak 19 család jönne ki. Amúgy meg nekem van olyan rokonom aki nem politikus, de keres olyan jól. Tehát nem biztos, ohgy politikusnak kell lenni.

2011. aug. 28. 00:38
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Sőt, biztos, hogy nem. Már ebben az országban SEM a politikusok keresnek a legjobban. Egy vékony vállalkozói réteg a többszörösét megkeresi - és nekik nincs 2 milkás jövedelmi limit...


Pedro

2011. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"és nekik nincs 2 milkás jövedelmi limit..."

Ebben az a poén, hogy addig alakították a törvényt, hogy mindenkire vonatkozik kivéve a vezetőkre.

2011. aug. 28. 00:58
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Na igen. Ha én ott lennék, én is így alakítgatnám a törvényeket... :-D


Pedro

2011. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!