Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Politikai, gazdasági témákban...

Politikai, gazdasági témákban neked melyik újság, média, stb. (internetes, nyomtatott) a szimpatikus, mond, ír igazat és fogadod el?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 20:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szíjjártó egy pártszócső, az nem lehet vitás, ne várjunk már tőle objektivitást.

(Mondom ezt stabil Fidesz-szavazóként, de ennek így is kell lennie)


Pártatlan, elfogulatlan sajtótermék volt a kérdés, nem tudom, van-e ma ilyen nálunk.

Azt nem mondom, hogy mind egyértelműen hazugságokból él, de a háttérből való manipulációs szándéktól szerintem egyik sem mentes.

Szóval az én válaszom az eredeti kérdésre az, hogy nem ismerek ilyen sajtóterméket.

2011. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Magyar Nemzet, Hír Tv.
2011. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szimpatikusnak szimpatikus, de azt, hogy objektív, ugye te se gondolod komolyan? :)
2011. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Még mindig objektívabb mint a többi. Főleg ha a népszabadságot vagy az Atv - t nézzük.
2011. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Még mindig objektívabb mint a többi. "


Nem hinném. Ugyan az, mint a Népszava, ATV a másik oldalon.

Hihetetlen mennyire beszűkült a tudata egyeseknek.

2011. jún. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Állíts már le magadat a hatalmas eszeddel!
2011. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha valami érdekel és felkelti a figyelmem elolvasok róla 2-3-4 cikket is hogy melyik oldal mit ír és józan paraszti ésszel megpróbálom leszűrni az igazságot .

Úgyis mind hazudik :)

2011. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!