Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Politikai, gazdasági témákban...

Politikai, gazdasági témákban neked melyik újság, média, stb. (internetes, nyomtatott) a szimpatikus, mond, ír igazat és fogadod el?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Népszabadság - nol, HVG
2011. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy igaznak fogadom el. Minden cikket kritikus szemmel olvasok (ami nem, nem egyenlő a kötekedéssel).
2011. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában vg.hu-t olvasok.
2011. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

1.

A Népszabadság az az, amibe Teller még halála után is publikált? :)

2011. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus az Index hangvétele, hitelességben meg a BBC a nyerő.
2011. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Olvasok én mindent, de mindegyik elfogultságát a helyén kell kezelni.

Én Figyelőt szoktam olvasni, gazdaságpolitikai kérdésekben eléggé a tényeket írja le. De emellett VG meg néha HVG is megfordul a kezemben.

2011. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21.08: Jaj hányszor és meddig hivatkozol még erre? Azt hiszem, te voltál, aki egy másik ilyen kérdésnél is ezt hoztad fel a válaszomra. Ez a Teller-dolog tényleg ciki, de hát hibák néha mindenütt becsúszhatnak. Van valami újabb keletű probléma is, amit fel tudnál hozni a nol hitelességével kapcsolatban? A másik meg az, hogy ahhoz a nyilvánvaló hazugságáradathoz és primitívséghez képest, amit pl. Szíjjártó Péter és a jobbos publicisták naponta produkálnak, ez a lassan 10 éves telleres történet igazán apróság.
2011. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

Mindegyiket olvasni kell és akkor alakulhat ki saját vélemény.

Továbbá mindig érdemes tudni, mint mond az ellenség :)

2011. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

21:55


Nem én voltam, soha eddig nem említettem itt a Teller nevet.


Viszont ez nem "hiba" volt. Ez ordító hazugság. Egy, akkor már nem élő ember nevében írtak és jelentettek meg egy cikket a lapjukban, olyan szavakat adva egy, az egész világon ismert és elismert ember szájába, amit soha nem mondott, sőt, közismert volt a homlokegyenest ellenkező véleménye.


A kérdés pedig az volt, melyik újság mond, ír igazat, amit elfogadsz.

Amire a válaszod: a Népszabadság, + egy kis szíjjártózás.


Hát, beszédes válasz. :))

2011. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22.11: OK, elfogadom a telleres kritikát. Te viszont tényleg kiállsz Szíjjártó mellett?
2011. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!